2018-07-02, 4 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
KLAIPĖDA CITY 4:3 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
(2:1)
KLAIPĖDA CITY
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Jevgenij Novičenkin
Vitalij Gurejev
Vaidotas Juškus
Viktor Novičenkin
Marius Prišmontas
Justas Adamas
Oleg Romančiuk
Denis Mišin
Artiom Lysakov
Dovydas Zakrevskij
Donatas Stankevičius
Vytautas Žukauskas
Artiom Lysakov
25 min. 1:0
Vytautas Žukauskas
26 min. 2:0
29 min. 2:1
Marius Valskis
Vytautas Žukauskas
38 min. 3:1
Donatas Stankevičius
43 min. 4:1
51 min. 4:2
Justas Noreika
55 min. 4:3
Žilvinas Kymantas
Marius Ežerskis
Constatntin Wunder
Žilvinas Kymantas
Audrius Vitkauskas
Justas Noreika
Marius Valskis
Robertas Šalkaukas
Tadas Gudauskas
Robertas Tranas
Dovidas Paliulis
Artūras Kurbangalijevas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Robertas Šalkauskas, Artūras Kurbangalijevas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
13 turas.

18.00
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "ATLANTAS B" 3 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 18 42
4. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
5. FC "SUOLIUKAS" 18 40
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 19 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai