KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
45 (vid. 6.43)
ĮMUŠTA
7 (vid. 1.00)
PRALEISTA
38
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas NorkūnasDonatas StankevičiusVytautas ŽukauskasArtiom LysakovDenis Mišin
12 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Norkūnas
12
1
0
Donatas Stankevičius
7
0
0
Vytautas Žukauskas
6
0
0
Artiom Lysakov
5
0
0
Denis Mišin
4
0
0
Justas Adamas
3
1
0
Dovydas Zakrevskij
2
0
0
Viktor Novičenkin
1
0
0
Anton Archipov
1
0
0
Jonas Stonkus
1
0
0
Roman Abrašin
1
0
0
Dainius Dikun
1
0
0
Stasys Dacys
0
0
0
Jevgenij Novičenkin
0
0
0
Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
Denis Dobrijan
0
0
0
Vitalij Gurejev
0
0
0
Vaidotas Juškus
0
0
1
Marius Prišmontas
0
1
0
Oleg Romančiuk
0
0
0
Andrej Srokin
0
0
0
Dovydas Stonys
0
0
0
Viktor Klesčionok
0
0
0
Armandas Rakauskas
0
0
0
German Jezerskij
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-24
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2
2018-05-03
TITANIC-KFA
1:12
KLAIPĖDA CITY
3
2018-05-10
KLAIPĖDA CITY
11:0
SPARTA
6
2018-05-29
KLAIPĖDA CITY
5:2
FELIŪGA
7
2018-06-06
SAREMA
1:4
KLAIPĖDA CITY
8
2018-06-12
KLAIPĖDA CITY
0:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
9
2018-06-19
MEGLARAS
1:11
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-27
KLAIPĖDA CITY
-
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
nukeltos
KLAIPĖDA CITY
-
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
5
nukeltos
FC "SUOLIUKAS"
-
KLAIPĖDA CITY

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>