KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
16
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
50
TAŠKAI
117 (vid. 5.57)
ĮMUŠTA
28 (vid. 1.33)
PRALEISTA
89
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusVytautas ŽukauskasTomas NorkūnasDenis MišinJustas Adamas
26 įvarč.20 įvarč.14 įvarč.13 įvarč.8 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Stankevičius
26
2
0
Vytautas Žukauskas
20
0
0
Tomas Norkūnas
14
1
0
Denis Mišin
13
0
0
Justas Adamas
8
1
0
Artiom Lysakov
7
0
0
Roman Abrašin
6
0
0
Dovydas Zakrevskij
6
0
0
Vytas Kurmis
3
0
0
Jevgenij Novičenkin
2
0
0
Andrej Srokin
2
0
0
Stasys Dacys
1
0
0
Vaidotas Juškus
1
0
1
Viktor Novičenkin
1
0
0
Anton Archipov
1
0
0
German Jezerskij
1
0
0
Lev Son
1
0
0
Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
Vitalij Gurejev
0
0
0
Marius Prišmontas
0
2
0
Oleg Romančiuk
0
0
0
Viktor Klesčionok
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Vladimir Maksimenko
0
1
0
Laurynas Plačas
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Jonas Stonkus
1
0
0
Dainius Dikun
1
0
0
Denis Dobrijan
0
0
0
Dovydas Stonys
0
0
0
Armandas Rakauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-24
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2
2018-05-03
TITANIC-KFA
1:12
KLAIPĖDA CITY
3
2018-05-10
KLAIPĖDA CITY
11:0
SPARTA
6
2018-05-29
KLAIPĖDA CITY
5:2
FELIŪGA
7
2018-06-06
SAREMA
1:4
KLAIPĖDA CITY
8
2018-06-12
KLAIPĖDA CITY
0:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
9
2018-06-19
MEGLARAS
1:11
KLAIPĖDA CITY
10
2018-06-27
KLAIPĖDA CITY
4:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2018-07-02
KLAIPĖDA CITY
4:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
5
2018-07-05
FC "SUOLIUKAS"
2:2
KLAIPĖDA CITY
11
2018-07-24
VAKARŲ FRONTAS
0:7
KLAIPĖDA CITY
12
2018-07-31
KLAIPĖDA CITY
7:1
ELVITRANSA
13
2018-08-06
KRUOPA
0:4
KLAIPĖDA CITY
14
2018-08-13
KLAIPĖDA CITY
2:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
15
2018-08-22
NAUTICA
3:7
KLAIPĖDA CITY
16
2018-08-29
KLAIPĖDA CITY
2:2
FK "JAKAI"
17
2018-09-05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
2:1
KLAIPĖDA CITY
18
2018-09-12
KLAIPĖDA CITY
8:0
MEMEL
19
2018-09-19
AGLUONA-GARANT GROUP
1:9
KLAIPĖDA CITY
20
2018-09-26
KLAIPĖDA CITY
6:2
FOTOAPARATAS.LT
21
2018-10-05
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:9
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>