FK "GRANATA"
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
33
TAŠKAI
63 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
46 (vid. 2.19)
PRALEISTA
17
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas JonušasArtūras JakovenkaArtūras KumpisNerijus PaulauskasEvaldas Karpavičius
14 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Jonušas
14
0
0
Artūras Jakovenka
9
0
0
Artūras Kumpis
8
0
0
Nerijus Paulauskas
6
0
0
Evaldas Karpavičius
6
1
0
Kęstutis Ivaškevičius
6
1
0
Titas Mikelis
5
2
0
Evaldas Misiūnas
3
1
0
Marius Lotužis
2
1
0
Dalius Nikartas
2
0
0
Linas Šmaižys
1
1
0
Danius Jankus
1
0
0
Linas Kokanskas
0
0
0
Aurimas Žiaušys
0
0
0
Šarūnas Badaras
0
0
0
Harijus Uselis
0
0
0
Andrius Rakauskas
0
0
0
Paulius Jankauskas
0
0
0
Vilius Domarkas
0
0
0
Ramūnas Gracas
0
1
0
Dangirdas Žilinskas
0
0
0
Egidijus Martinkus
0
0
0
Vitalijus Taraškevičius
0
0
0
Mantas Grigaitis
0
0
0
Dalius Tomkevičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Dmitrij Šurajev
0
1
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-24
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2
2018-05-03
FK "GRANATA"
0:4
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
3
2018-05-07
FC "SUOLIUKAS"
4:2
FK "GRANATA"
4
2018-05-14
FK "GRANATA"
1:2
FELIŪGA
5
2018-05-24
SAREMA
2:1
FK "GRANATA"
6
2018-05-31
FK "GRANATA"
2:2
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
2018-06-07
MEGLARAS
2:11
FK "GRANATA"
8
2018-06-14
FK "GRANATA"
3:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2018-06-28
FK "GRANATA"
2:2
ELVITRANSA
9
2018-07-19
VAKARŲ FRONTAS
0:3
FK "GRANATA"
11
2018-07-23
KRUOPA
3:4
FK "GRANATA"
12
2018-08-02
FK "GRANATA"
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
13
2018-08-08
NAUTICA
2:2
FK "GRANATA"
14
2018-08-16
FK "GRANATA"
0:2
FK "JAKAI"
15
2018-08-21
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
4:1
FK "GRANATA"
16
2018-08-29
FK "GRANATA"
5:0
MEMEL
17
2018-09-04
AGLUONA-GARANT GROUP
4:3
FK "GRANATA"
18
2018-09-13
FK "GRANATA"
3:0
FOTOAPARATAS.LT
19
2018-09-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
FK "GRANATA"
20
2018-09-27
FK "GRANATA"
3:2
SPARTA
21
2018-10-04
TITANIC-KFA
4:6
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai