KLAIPĖDOS UOSTAS
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
25 (vid. 2.78)
ĮMUŠTA
18 (vid. 2.00)
PRALEISTA
7
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas KuhlinsRobertas BaltuonėTadas JaugelavičiusMantas MažionisAntanas Navickas
8 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Kuhlins
8
0
0
Robertas Baltuonė
6
0
0
Tadas Jaugelavičius
3
0
0
Mantas Mažionis
2
0
0
Antanas Navickas
2
0
0
Irmantas Medutis
1
0
0
Andrius Piekus
1
0
0
Egidijus Šakys
1
0
0
Almantas Mickus
0
0
0
Jurij Timanov
0
0
0
Žydrūnas Karpis
0
0
0
Giedrius Kšanas
0
2
0
Gediminas Norkevičius
0
2
0
Egidijus Bucevičius
0
1
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
Karolis Simonavičius
0
0
0
Marius Šilauskas
0
0
0
Andrius Kaušpėdas
0
0
0
Romas Steckis
0
0
0
Karolis Norvilas
0
0
0
Mindaugas Tilvikas
0
0
0
Stasys Brazauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
VAKARŲ FRONTAS
0:0
KLAIPĖDOS UOSTAS
2
2018-05-03
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:2
ELVITRANSA
3
2018-05-10
KRUOPA
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2018-05-17
SPARTA
5:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:3
NAUTICA
6
2018-05-29
FK "JAKAI"
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2018-06-04
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:1
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
8
2018-06-13
MEMEL
1:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2018-06-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:1
AGLUONA-GARANT GROUP

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-25
FOTOAPARATAS.LT
-
KLAIPĖDOS UOSTAS

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>