KLAIPĖDOS UOSTAS
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
53 (vid. 3.79)
ĮMUŠTA
27 (vid. 1.93)
PRALEISTA
26
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas KuhlinsRobertas BaltuonėŽydrūnas KarpisTadas JaugelavičiusAntanas Navickas
13 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Kuhlins
13
0
0
Robertas Baltuonė
8
0
0
Žydrūnas Karpis
5
0
0
Tadas Jaugelavičius
5
0
0
Antanas Navickas
5
0
0
Karolis Norvilas
4
0
0
Irmantas Medutis
3
0
0
Mindaugas Tilvikas
3
0
0
Mantas Mažionis
2
0
0
Egidijus Bucevičius
1
1
0
Andrius Piekus
1
1
0
Egidijus Šakys
1
0
0
Almantas Mickus
0
0
0
Jurij Timanov
0
0
0
Giedrius Kšanas
0
2
0
Gediminas Norkevičius
0
2
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
Karolis Simonavičius
0
0
0
Marius Šilauskas
0
0
0
Andrius Kaušpėdas
0
0
0
Romas Steckis
0
0
0
Stasys Brazauskas
0
0
0
Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
VAKARŲ FRONTAS
0:0
KLAIPĖDOS UOSTAS
2
2018-05-03
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:2
ELVITRANSA
3
2018-05-10
KRUOPA
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2018-05-17
SPARTA
5:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:3
NAUTICA
6
2018-05-29
FK "JAKAI"
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2018-06-04
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:1
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
8
2018-06-13
MEMEL
1:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2018-06-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:1
AGLUONA-GARANT GROUP
10
2018-06-25
FOTOAPARATAS.LT
0:3
KLAIPĖDOS UOSTAS
11
2018-07-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
12
2018-08-02
FK "GRANATA"
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
13
2018-08-09
KLAIPĖDOS UOSTAS
11:3
TITANIC-KFA
14
2018-08-13
KLAIPĖDA CITY
2:4
KLAIPĖDOS UOSTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
15
2018-08-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
-
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
16
2018-08-27
FC "SUOLIUKAS"
-
KLAIPĖDOS UOSTAS

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai