MEMEL
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
8 (vid. 1.00)
ĮMUŠTA
44 (vid. 5.50)
PRALEISTA
-36
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Eduard GaršanovViktor KukšinovArtur UstinovTautvydas JonikasRuslan Ašurov
4 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Eduard Garšanov
4
0
0
Viktor Kukšinov
1
0
0
Artur Ustinov
1
0
0
Tautvydas Jonikas
1
0
0
Ruslan Ašurov
1
0
0
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Valera Aliakin
0
1
0
Romanas Gudlekis
0
0
0
Vitalij Liubarskij
0
0
0
Kęstas Ruzgys
0
0
0
Roman Fokin
0
0
0
Mindaugas Kumšlys
0
0
0
Henrikas Bočkus
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Vitalij Čerkesas
0
0
0
Aleksandr Šipulia
0
0
0
Jevgenij Stork
0
0
0
Darius Kavaliauskas
0
0
0
Ilja Stepanenka
0
0
0
Andrius Seniūnas
0
0
0
Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
Andrej Vorobjov
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Stanislav Krupelnikov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-25
SAREMA
5:0
MEMEL
2
2018-05-01
MEMEL
1:5
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3
2018-05-08
MEGLARAS
2:5
MEMEL
4
2018-05-16
MEMEL
1:8
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-05-21
VAKARŲ FRONTAS
7:0
MEMEL
6
2018-05-28
MEMEL
0:6
ELVITRANSA
7
2018-06-04
KRUOPA
2:0
MEMEL
8
2018-06-13
MEMEL
1:9
KLAIPĖDOS UOSTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-25
MEMEL
-
FK "JAKAI"
9
nukeltos
NAUTICA
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>