ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
21 (vid. 2.33)
ĮMUŠTA
16 (vid. 1.78)
PRALEISTA
5
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Aurimas BarsteikaVilius ZaleckisMarkas Martinas ŠuikaAleksas ŠiburkisValentinas Rumiancevas
7 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Aurimas Barsteika
7
0
0
Vilius Zaleckis
3
1
0
Markas Martinas Šuika
2
0
0
Aleksas Šiburkis
2
0
1
Valentinas Rumiancevas
2
0
0
Vilius Jurčius
1
0
0
Ernestas Ručinskas
1
1
0
Lukas Nedzinskas
1
3
0
Saulius Nemanius
1
0
0
Edgaras Voitechovskis
1
0
0
Modestas Norkevičius
0
0
0
Vilius Šiburkis
0
1
0
Tomas Zubė
0
0
0
Audrius Sutkus
0
0
0
Mantas Mockus
0
0
0
Rokas Rakevičius
0
0
0
Gediminas Žalys
0
0
0
Julius Merkelis
0
0
0
Valdas Bulvydas
0
0
0
Emanuelis Kamarauskas
0
0
0
Audrius Steponaitis
0
0
0
Artūras Balčiūnas
0
0
0
Gediminas Butenis
0
0
0
Mindaugas Rumbutis
0
0
0
Bronius Jašinskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-05-04
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
1:6
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
2
2018-05-01
MEMEL
1:5
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3
2018-05-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2018-05-15
FOTOAPARATAS.LT
0:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
2018-05-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-05-31
FK "GRANATA"
2:2
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
2018-06-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:0
TITANIC-KFA
8
2018-06-12
KLAIPĖDA CITY
0:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
9
2018-06-21
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
4:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-26
FC "SUOLIUKAS"
-
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>