2018-08-09, 13 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Aidas Mazalas
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 5:3 SPARTA
(0:2)
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Rungtynių eiga
SPARTA
Modestas Norkevičius
Vilius Jurčius
Aurimas Barsteika
Markas Šuika
Vilius Šiburkis
Aleksas Šiburkis
Audrius Sutkus
Martynas Vėlyvis
Valentinas Rumiancevas
Bronius Jašinskas
5 min. 0:1
Artūras Bytautas
12 min. 0:2
Artūras Mosejevas
Martynas Vėlyvis
45 min. 1:2
46 min. 1:3
Artūras Mosejevas
Aurimas Barsteika
49 min. 2:3
Martynas Vėlyvis
50 min. 3:3
Aurimas Barsteika
57 min. 4:3
Valentinas Rumiancevas
60 min. 5:3
Tomas Levickis
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Žygimantas Dubickas
Arnoldas Liutika
Artūras Bytautas
Artūras Mosejevas
Mindaugas Urbė
Marius Bukauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Martynas Vėlyvis, Marius Bukauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015