FELIŪGA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
50 (vid. 2.38)
ĮMUŠTA
66 (vid. 3.14)
PRALEISTA
-16
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Darius GritkusTadas SurblysAidas ViršilasJurgis PetrauskasVitalij Sokolov
10 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Darius Gritkus
10
4
0
Tadas Surblys
8
1
0
Aidas Viršilas
8
0
0
Jurgis Petrauskas
6
1
0
Vitalij Sokolov
4
2
0
Pertras Jokužis
3
0
0
Mantas Pakalniškis
3
1
0
Rytis Zabita
3
0
0
Justas Rupeika
2
0
0
Aivaras Kubilius
1
0
0
Vaidas Maziliauskas
1
0
0
Romualdas Runkauskas
1
1
0
Jonas Lisauskas
0
0
0
Marius Runkauskas
0
1
0
Liudvikas Urbikas
0
0
0
Andrej Palec
0
0
0
Ričardas Ugintas
0
0
0
Aleksej Vorovskij
0
0
0
Rimvydas Puškorius
0
0
0
Karolis Jundulas
0
0
0
Nerijus Viskantas
0
0
0
Domininkas Matutis
0
0
0
Deividas Gailius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
FELIŪGA
1:7
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2018-05-02
FOTOAPARATAS.LT
1:4
FELIŪGA
3
2018-05-07
FELIŪGA
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-05-14
FK "GRANATA"
1:2
FELIŪGA
5
2018-05-24
FELIŪGA
2:1
TITANIC-KFA
6
2018-05-29
KLAIPĖDA CITY
5:2
FELIŪGA
7
2018-06-06
FELIŪGA
1:9
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
8
2018-06-14
FC "SUOLIUKAS"
5:3
FELIŪGA
9
2018-06-21
FELIŪGA
3:6
SPARTA
10
2018-07-19
FELIŪGA
0:3
SAREMA
11
2018-07-23
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:2
FELIŪGA
12
2018-07-30
FELIŪGA
2:2
MEGLARAS
13
2018-08-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
7:2
FELIŪGA
15
2018-08-21
ELVITRANSA
5:1
FELIŪGA
16
2018-08-27
FELIŪGA
3:4
KRUOPA
17
2018-09-06
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:1
FELIŪGA
18
2018-09-11
FELIŪGA
0:1
NAUTICA
19
2018-09-19
FK "JAKAI"
2:1
FELIŪGA
20
2018-09-27
FELIŪGA
1:1
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
21
2018-10-02
MEMEL
0:4
FELIŪGA
14
2018-10-12
VAKARŲ FRONTAS
1:7
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 11 30
2. Klaipėdos "SAREMA" 11 21
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 13 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 7 15
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 11 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 11 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai