SAREMA
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
32
TAŠKAI
60 (vid. 4.62)
ĮMUŠTA
14 (vid. 1.08)
PRALEISTA
46
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasVytautas LaurinaitisScott PalmerAndrius JotkoTomas Bardauskas
33 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Kelpšas
33
2
0
Vytautas Laurinaitis
4
2
0
Scott Palmer
4
1
0
Andrius Jotko
4
0
0
Tomas Bardauskas
3
0
0
Ramūnas Narvilas
3
0
0
Rokas Girtautas
2
0
0
Paulius Ruseckas
2
1
0
Karolis Rokas
2
1
0
Donatas Žičkus
1
0
0
Lukas Kereišis
1
1
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Khaled Menani
0
0
0
Chadie Naeim
0
0
0
Vladimir Gerasimov
0
1
0
Jurij Miruta
0
0
0
Rokas Simutis
0
0
0
Mantas Tėvelis
0
0
0
Mykolas Kaveckas
0
0
0
Mindaugas Alksnys
0
0
0
Lukas Jonušis
0
0
0
Robertas Žižys
0
0
0
Almantas Eidėjus
0
0
0
Lukas Šarkauskis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Armandas Pocius
0
0
0
Donatas Montvidas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-25
SAREMA
5:0
MEMEL
2
2018-04-30
AGLUONA-GARANT GROUP
0:4
SAREMA
3
2018-05-09
SAREMA
7:0
FOTOAPARATAS.LT
4
2018-05-16
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
SAREMA
5
2018-05-24
SAREMA
2:1
FK "GRANATA"
6
2018-05-31
TITANIC-KFA
1:11
SAREMA
7
2018-06-06
SAREMA
1:4
KLAIPĖDA CITY
8
2018-06-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
0:1
SAREMA
9
2018-06-21
SAREMA
3:3
FC "SUOLIUKAS"
10
2018-07-19
FELIŪGA
0:3
SAREMA
12
2018-07-31
SAREMA
7:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
13
2018-08-09
MEGLARAS
1:7
SAREMA
15
2018-08-16
SAREMA
2:2
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
11
nukeltos
SAREMA
-
SPARTA
15
2018-08-23
VAKARŲ FRONTAS
-
SAREMA
16
2018-08-30
SAREMA
-
ELVITRANSA

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai