SAREMA
Logotipas
Informacija
18
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
56
TAŠKAI
96 (vid. 4.57)
ĮMUŠTA
20 (vid. 0.95)
PRALEISTA
76
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasScott PalmerRamūnas NarvilasAndrius JotkoRokas Girtautas
46 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Kelpšas
46
2
0
Scott Palmer
4
1
0
Ramūnas Narvilas
4
0
0
Andrius Jotko
4
0
0
Rokas Girtautas
3
1
0
Tomas Bardauskas
3
0
0
Marsel Balasanov
3
0
0
Paulius Ruseckas
2
1
0
Karolis Rokas
2
1
0
Almantas Eidėjus
2
0
0
Lukas Šarkauskis
2
0
0
Donatas Žičkus
1
0
0
Lukas Kereišis
1
1
0
Mantas Tėvelis
1
0
0
Robertas Žižys
1
0
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Chadie Naeim
0
0
0
Vladimir Gerasimov
0
1
0
Jurij Miruta
0
0
0
Mykolas Kaveckas
0
0
0
Mindaugas Alksnys
0
0
0
Lukas Jonušis
0
0
0
Simas Kaušas
0
0
0
Ernestas Alekna
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vytautas Laurinaitis
4
2
0
Khaled Menani
0
0
0
Rokas Simutis
0
0
0
Armandas Pocius
0
0
0
Donatas Montvidas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-25
SAREMA
5:0
MEMEL
2
2018-04-30
AGLUONA-GARANT GROUP
0:4
SAREMA
3
2018-05-09
SAREMA
7:0
FOTOAPARATAS.LT
4
2018-05-16
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
SAREMA
5
2018-05-24
SAREMA
2:1
FK "GRANATA"
6
2018-05-31
TITANIC-KFA
1:11
SAREMA
7
2018-06-06
SAREMA
1:4
KLAIPĖDA CITY
8
2018-06-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
0:1
SAREMA
9
2018-06-21
SAREMA
3:3
FC "SUOLIUKAS"
10
2018-07-19
FELIŪGA
0:3
SAREMA
12
2018-07-31
SAREMA
7:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
13
2018-08-09
MEGLARAS
1:7
SAREMA
15
2018-08-16
SAREMA
2:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
15
2018-08-23
VAKARŲ FRONTAS
0:3
SAREMA
16
2018-08-30
SAREMA
8:1
ELVITRANSA
17
2018-09-06
KRUOPA
2:7
SAREMA
18
2018-09-13
SAREMA
5:1
KLAIPĖDOS UOSTAS
19
2018-09-18
NAUTICA
0:3
SAREMA
20
2018-09-27
SAREMA
3:0
FK "JAKAI"
11
2018-09-28
SAREMA
3:0
SPARTA
21
2018-10-05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
2:4
SAREMA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>