FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
39 (vid. 4.88)
ĮMUŠTA
15 (vid. 1.88)
PRALEISTA
24
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevAndrej SmyslovStanislavas NormantasArtiom DrozdovSergej Smyslov
7 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgar Dorogavcev
7
1
0
Andrej Smyslov
4
0
0
Stanislavas Normantas
4
0
0
Artiom Drozdov
4
0
0
Sergej Smyslov
3
0
2
Šarūnas Genčius
3
0
0
Eduard Smirnov
3
0
0
Vilius Mišeika
3
0
0
Anton Ananjev
2
1
0
Mindaugas Žemaitaitis
2
0
0
Ernestas Gedminas
1
0
0
Žygimantas Šakys
1
1
0
Arvydas Dapkus
1
0
0
Tomas Šniauka
1
1
0
Simas Kaušas
0
0
0
Vilius Jokubaitis
0
0
0
Viktor Zujev
0
0
0
Martynas Vaišvila
0
0
0
Tadas Baronas
0
0
0
Gintas Grigalaitis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
FC "SUOLIUKAS"
9:1
FOTOAPARATAS.LT
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
FC "SUOLIUKAS"
3
2018-05-07
FC "SUOLIUKAS"
4:2
FK "GRANATA"
4
2018-05-17
TITANIC-KFA
1:6
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-05-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
2:2
FC "SUOLIUKAS"
7
2018-06-07
FC "SUOLIUKAS"
3:3
SPARTA
8
2018-06-14
FC "SUOLIUKAS"
5:3
FELIŪGA
9
2018-06-21
SAREMA
3:3
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-26
FC "SUOLIUKAS"
-
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
nukeltos
FC "SUOLIUKAS"
-
KLAIPĖDA CITY

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>