FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
15
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
49
TAŠKAI
97 (vid. 4.62)
ĮMUŠTA
42 (vid. 2.00)
PRALEISTA
55
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Anton AnanjevEdgar DorogavcevŠarūnas GenčiusMindaugas ŽemaitaitisArvydas Dapkus
13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Anton Ananjev
13
1
0
Edgar Dorogavcev
11
2
0
Šarūnas Genčius
10
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
9
1
0
Arvydas Dapkus
9
1
0
Andrej Smyslov
7
0
0
Artiom Drozdov
7
0
0
Vilius Mišeika
6
1
0
Stanislavas Normantas
5
0
0
Sergej Smyslov
4
0
2
Vilius Jokubaitis
4
0
0
Tomas Šniauka
4
1
0
Žygimantas Šakys
3
3
0
Eduard Smirnov
3
0
0
Ernestas Gedminas
1
1
0
Viktor Zujev
0
1
0
Martynas Vaišvila
0
0
0
Tadas Baronas
0
0
0
Gintas Grigalaitis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Simas Kaušas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
FC "SUOLIUKAS"
9:1
FOTOAPARATAS.LT
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
FC "SUOLIUKAS"
3
2018-05-07
FC "SUOLIUKAS"
4:2
FK "GRANATA"
4
2018-05-17
TITANIC-KFA
1:6
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-05-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
2:2
FC "SUOLIUKAS"
7
2018-06-07
FC "SUOLIUKAS"
3:3
SPARTA
8
2018-06-14
FC "SUOLIUKAS"
5:3
FELIŪGA
9
2018-06-21
SAREMA
3:3
FC "SUOLIUKAS"
10
2018-06-26
FC "SUOLIUKAS"
1:6
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
2018-07-05
FC "SUOLIUKAS"
2:2
KLAIPĖDA CITY
11
2018-07-25
MEGLARAS
3:5
FC "SUOLIUKAS"
12
2018-08-01
FC "SUOLIUKAS"
5:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2018-08-13
FC "SUOLIUKAS"
3:1
ELVITRANSA
15
2018-08-20
KRUOPA
2:9
FC "SUOLIUKAS"
16
2018-08-27
FC "SUOLIUKAS"
1:3
KLAIPĖDOS UOSTAS
17
2018-09-04
NAUTICA
0:3
FC "SUOLIUKAS"
18
2018-09-12
FC "SUOLIUKAS"
8:2
FK "JAKAI"
19
2018-09-18
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
1:4
FC "SUOLIUKAS"
20
2018-09-25
FC "SUOLIUKAS"
5:1
MEMEL
13
2018-10-01
VAKARŲ FRONTAS
0:5
FC "SUOLIUKAS"
21
2018-10-04
AGLUONA-GARANT GROUP
2:7
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai