FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
15
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
49
TAŠKAI
97 (vid. 4.62)
ĮMUŠTA
42 (vid. 2.00)
PRALEISTA
55
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Anton AnanjevEdgar DorogavcevŠarūnas GenčiusMindaugas ŽemaitaitisArvydas Dapkus
13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Anton Ananjev
13
1
0
Edgar Dorogavcev
11
2
0
Šarūnas Genčius
10
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
9
1
0
Arvydas Dapkus
9
1
0
Andrej Smyslov
7
0
0
Artiom Drozdov
7
0
0
Vilius Mišeika
6
1
0
Stanislavas Normantas
5
0
0
Sergej Smyslov
4
0
2
Vilius Jokubaitis
4
0
0
Tomas Šniauka
4
1
0
Žygimantas Šakys
3
3
0
Eduard Smirnov
3
0
0
Ernestas Gedminas
1
1
0
Viktor Zujev
0
1
0
Martynas Vaišvila
0
0
0
Tadas Baronas
0
0
0
Gintas Grigalaitis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Simas Kaušas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
FC "SUOLIUKAS"
9:1
FOTOAPARATAS.LT
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
FC "SUOLIUKAS"
3
2018-05-07
FC "SUOLIUKAS"
4:2
FK "GRANATA"
4
2018-05-17
TITANIC-KFA
1:6
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-05-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
2:2
FC "SUOLIUKAS"
7
2018-06-07
FC "SUOLIUKAS"
3:3
SPARTA
8
2018-06-14
FC "SUOLIUKAS"
5:3
FELIŪGA
9
2018-06-21
SAREMA
3:3
FC "SUOLIUKAS"
10
2018-06-26
FC "SUOLIUKAS"
1:6
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
2018-07-05
FC "SUOLIUKAS"
2:2
KLAIPĖDA CITY
11
2018-07-25
MEGLARAS
3:5
FC "SUOLIUKAS"
12
2018-08-01
FC "SUOLIUKAS"
5:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2018-08-13
FC "SUOLIUKAS"
3:1
ELVITRANSA
15
2018-08-20
KRUOPA
2:9
FC "SUOLIUKAS"
16
2018-08-27
FC "SUOLIUKAS"
1:3
KLAIPĖDOS UOSTAS
17
2018-09-04
NAUTICA
0:3
FC "SUOLIUKAS"
18
2018-09-12
FC "SUOLIUKAS"
8:2
FK "JAKAI"
19
2018-09-18
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
1:4
FC "SUOLIUKAS"
20
2018-09-25
FC "SUOLIUKAS"
5:1
MEMEL
13
2018-10-01
VAKARŲ FRONTAS
0:5
FC "SUOLIUKAS"
21
2018-10-04
AGLUONA-GARANT GROUP
2:7
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
11
2020-01-26
AGLUONA-GARANT GROUP
-
FC "SUOLIUKAS"

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai