2018-09-12, 18 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Lukas Jonušis
FC "SUOLIUKAS" 8:2 FK "JAKAI"
(2:2)
FC "SUOLIUKAS"
Rungtynių eiga
FK "JAKAI"
Ernestas Gedminas
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Mindaugas Žemaitaitis
Anton Ananjev
Vilius Jokubaitis
Arvydas Dapkus
Artiom Drozdov
Tomas Šniauka
2 min. 0:1
Mindaugas Bielskis
Mindaugas Žemaitaitis
16 min. 1:1
17 min. 1:2
Ignas Tamašauskas
Anton Ananjev
25 min. 2:2
Anton Ananjev
38 min. 3:2
Arvydas Dapkus
43 min. 4:2
Mindaugas Žemaitaitis
50 min. 5:2
Mindaugas Žemaitaitis
53 min. 6:2
Edgar Dorogavcev
59 min. 7:2
Arvydas Dapkus
60 min. 8:2
Gintautas Ramonas
Kazys Knieža
Edgaras Dobrovolskis
Aurimas Tunaitis
Arūnas Šeškus
Artūras Valatkevičius
Jevgenij Bulbenkov
Mindaugas Bielskis
Justas Vainikaitis
Ignas Tamašauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Jevgenij Bulbenkov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0