ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
5 (vid. 0.56)
ĮMUŠTA
46 (vid. 5.11)
PRALEISTA
-41
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Magomed Alisultanov Narek BadojanGabrielius JasasPetras GaubysAiridas Tunevič
1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Magomed Alisultanov
1
0
0
Narek Badojan
1
0
0
Gabrielius Jasas
1
0
0
Petras Gaubys
1
0
0
Airidas Tunevič
1
1
0
Mindaugas Blagnis
0
0
0
Deividas Soraka
0
1
0
Tomas Mikalauskas
0
0
0
Igor Bavinov
0
0
0
Vadim Marčenkov
0
0
0
Matas Vinkus
0
0
0
Aloyzas Stonkus
0
0
0
Jokūbas Pajarskas
0
0
0
Maksim Sharametau
0
0
0
Simonas Bražionis
0
0
0
Paulius Naujokas
0
0
0
Rimvydas Mankus
0
0
0
Julius Jakas
0
0
0
Paulius Baranauskas
0
0
0
Ilja Nikolajev
0
0
0
Deividas Šidlauskas
0
0
0
Gintaras Tretjakovas
0
1
0
Viktoras Venslovas
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
FC "SUOLIUKAS"
3
2018-05-07
FELIŪGA
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-05-16
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
SAREMA
5
2018-05-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-05-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:0
MEGLARAS
7
2018-06-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2018-06-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:2
VAKARŲ FRONTAS
9
2018-06-18
ELVITRANSA
3:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>