ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
13
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
12 (vid. 0.80)
ĮMUŠTA
77 (vid. 5.13)
PRALEISTA
-65
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vadim MarčenkovGabrielius JasasAiridas TunevičMagomed Alisultanov Matas Vinkus
2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vadim Marčenkov
2
0
0
Gabrielius Jasas
2
0
0
Airidas Tunevič
2
1
0
Magomed Alisultanov
1
0
0
Matas Vinkus
1
0
0
Narek Badojan
1
0
0
Paulius Naujokas
1
0
0
Petras Gaubys
1
0
0
Mindaugas Blagnis
0
0
0
Deividas Soraka
0
1
0
Igor Bavinov
0
0
0
Aloyzas Stonkus
0
0
0
Jokūbas Pajarskas
0
0
0
Maksim Sharametau
0
0
0
Simonas Bražionis
0
0
0
Rimvydas Mankus
0
0
0
Julius Jakas
0
0
0
Paulius Baranauskas
0
0
0
Ilja Nikolajev
0
0
0
Deividas Šidlauskas
0
0
0
Gintaras Tretjakovas
0
1
0
Aurelijus Tunėvič
0
0
0
Dovydas Pajarskas
0
0
0
Sergej Katasonov
0
0
0
Gevorg Sahakyan
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Paulius Žukovas
1
0
0
Tomas Mikalauskas
0
0
0
Viktoras Venslovas
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Sužaistos rungtynės (15)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
FC "SUOLIUKAS"
3
2018-05-07
FELIŪGA
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-05-16
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
SAREMA
5
2018-05-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-05-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:0
MEGLARAS
7
2018-06-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2018-06-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:2
VAKARŲ FRONTAS
9
2018-06-18
ELVITRANSA
3:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
10
2018-06-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:5
KRUOPA
11
2018-07-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
12
2018-07-30
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
NAUTICA
13
2018-08-06
FK "JAKAI"
4:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
14
2018-08-14
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
15
2018-08-20
MEMEL
1:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
16
2018-08-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
-
AGLUONA-GARANT GROUP

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai