ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
19
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
19 (vid. 0.90)
ĮMUŠTA
116 (vid. 5.52)
PRALEISTA
-97
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Matas VinkusGabrielius JasasVadim MarčenkovIgor BavinovMagomed Alisultanov
3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Matas Vinkus
3
0
0
Gabrielius Jasas
3
0
0
Vadim Marčenkov
2
0
0
Igor Bavinov
1
0
0
Magomed Alisultanov
1
0
0
Jokūbas Pajarskas
1
1
0
Paulius Naujokas
1
0
0
Paulius Baranauskas
1
0
0
Petras Gaubys
1
0
0
Vilius Šiožinys
1
0
0
Mindaugas Blagnis
0
0
0
Deividas Soraka
0
1
0
Aloyzas Stonkus
0
0
0
Maksim Sharametau
0
0
0
Simonas Bražionis
0
0
0
Rimvydas Mankus
0
0
0
Julius Jakas
0
0
0
Ilja Nikolajev
0
0
0
Deividas Šidlauskas
0
0
0
Gintaras Tretjakovas
0
1
0
Dovydas Pajarskas
0
0
0
Sergej Katasonov
0
0
0
Karolis Jocys
0
0
0
Jurij Balachoncev
0
0
0
Vitold Dvorkov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Airidas Tunevič
2
1
0
Narek Badojan
1
0
0
Paulius Žukovas
1
0
0
Tomas Mikalauskas
0
0
0
Viktoras Venslovas
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Aurelijus Tunėvič
0
0
0
Gevorg Sahakyan
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
FC "SUOLIUKAS"
3
2018-05-07
FELIŪGA
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-05-16
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
SAREMA
5
2018-05-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-05-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:0
MEGLARAS
7
2018-06-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2018-06-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:2
VAKARŲ FRONTAS
9
2018-06-18
ELVITRANSA
3:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
10
2018-06-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:5
KRUOPA
11
2018-07-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
12
2018-07-30
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
NAUTICA
13
2018-08-06
FK "JAKAI"
4:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
14
2018-08-14
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
15
2018-08-20
MEMEL
1:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
16
2018-08-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
AGLUONA-GARANT GROUP
17
2018-09-03
FOTOAPARATAS.LT
3:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
18
2018-09-10
SPARTA
3:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
19
2018-09-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
FK "GRANATA"
20
2018-09-24
TITANIC-KFA
11:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
21
2018-10-05
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:9
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai