ELVITRANSA
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
28 (vid. 3.11)
ĮMUŠTA
15 (vid. 1.67)
PRALEISTA
13
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas KruopysNerijus ŠliogerisDalius PinskasMantas RazonasElijus Vilimas
11 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ramūnas Kruopys
11
0
0
Nerijus Šliogeris
4
0
0
Dalius Pinskas
3
2
0
Mantas Razonas
2
0
0
Elijus Vilimas
2
0
0
Dovydas Narkus
2
1
0
Edvardas Vlasovas
1
0
0
Vitalijus Butko
1
0
0
Remigijus Venckus
1
1
0
Igor Kyrlan
1
0
0
Elijus Pavlovas
0
0
0
Vitalijus Albrikas
0
0
0
Vitalis Marozas
0
0
0
Marius Narušis
0
0
0
Rokas Markauskas
0
0
0
Deividas Fiodorovas
0
0
0
Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
Jokūbas Eitutis
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Arnoldas Kumšlys
0
0
0
Mindaugas Davidavičius
0
0
0
Elijus Klapatauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
ELVITRANSA
0:5
KRUOPA
2
2018-05-03
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:2
ELVITRANSA
3
2018-05-08
ELVITRANSA
5:2
NAUTICA
4
2018-05-14
FK "JAKAI"
2:4
ELVITRANSA
5
2018-05-23
ELVITRANSA
1:1
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
6
2018-05-28
MEMEL
0:6
ELVITRANSA
7
2018-06-05
ELVITRANSA
4:3
AGLUONA-GARANT GROUP
8
2018-06-12
FOTOAPARATAS.LT
1:3
ELVITRANSA
9
2018-06-18
ELVITRANSA
3:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-28
FK "GRANATA"
-
ELVITRANSA

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>