VAKARŲ FRONTAS
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
14 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
8 (vid. 1.14)
PRALEISTA
6
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romas StonysLinas SkipitisArūnas BeinartasVytas UrbaErikas Mockus
6 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romas Stonys
6
2
0
Linas Skipitis
2
0
0
Arūnas Beinartas
2
1
0
Vytas Urba
2
0
0
Erikas Mockus
1
0
0
Virginijus Lapinskas
1
0
0
Vytautas Baltmiškis
0
1
0
Tadas Vasiliauskas
0
0
0
Linas Kirila
0
0
0
Valerijus Žukovas
0
0
0
Tadas Petreikis
0
0
0
Artūras Žebrauskas
0
0
0
Liudas Šeputis
0
0
0
Timuras Muravskij
0
0
0
Marijus Eibutis
0
0
0
Vaidotas Janulionis
0
0
0
Aneris Adomkevičius
0
0
0
Dainius Žernys
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Deividas Ibneris
0
0
0
Osvaldas Deringis
0
0
0
Lukas Šarkauskis
0
1
0
Giedrius Jurevičius
0
0
0
Mindaugas Bruzda
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Dainius Bukantas
0
0
0
Saulius Beinartas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
VAKARŲ FRONTAS
0:0
KLAIPĖDOS UOSTAS
2
2018-05-02
NAUTICA
2:1
VAKARŲ FRONTAS
3
2018-05-08
VAKARŲ FRONTAS
3:4
FK "JAKAI"
4
2018-05-15
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
1:0
VAKARŲ FRONTAS
5
2018-05-21
VAKARŲ FRONTAS
7:0
MEMEL
6
2018-05-28
AGLUONA-GARANT GROUP
1:1
VAKARŲ FRONTAS
8
2018-06-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:2
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-29
TITANIC-KFA
-
VAKARŲ FRONTAS
7
nukeltos
VAKARŲ FRONTAS
-
FOTOAPARATAS.LT
9
nukeltos
VAKARŲ FRONTAS
-
FK "GRANATA"

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>