EDM STATYBA-SENDVARIS
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
32 (vid. 3.56)
ĮMUŠTA
18 (vid. 2.00)
PRALEISTA
14
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis TendysNedas KneitaGvidas LeliukasBenas AlseikaGražvydas Žakys
7 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Tendys
7
3
0
Nedas Kneita
7
0
0
Gvidas Leliukas
4
0
0
Benas Alseika
3
1
0
Gražvydas Žakys
3
0
0
Ugnius Petrikas
1
0
0
Robertas Gudas
1
0
0
Šarūnas Bačko
1
0
0
Jevgenij Slugin
1
0
0
Martynas Matūza
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
0
0
0
Simas Pranauskas
0
0
0
Sergėjus Bačko
0
0
0
Kęstutis Navardauskas
0
0
0
Ovidijus Musulas
0
0
0
Tadas Jurkus
0
0
0
Osvaldas Čemertinas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Almantas Eidėjus
4
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-25
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:0
NAUTICA
2
2018-05-01
FK "JAKAI"
4:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2018-05-09
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:4
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
4
2018-05-16
MEMEL
1:8
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-05-31
FOTOAPARATAS.LT
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2018-06-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2018-06-14
FK "GRANATA"
3:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2018-06-21
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:3
TITANIC-KFA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2018-06-27
KLAIPĖDA CITY
-
EDM STATYBA-SENDVARIS

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>