2018-06-05, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:2 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
(2:1)
EDM STATYBA-SENDVARIS
Rungtynių eiga
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Mindaugas Seminavičius
Martynas Matūza
Simas Pranauskas
Benas Alseika
Gražvydas Žakys
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Nedas Kneita
Benas Alseika
6 min. 1:0
18 min. 1:1
Gabrielius Jasas
Gražvydas Žakys
30 min. 2:1
40 min. 2:2
Magomed Alisultanov
Karolis Tendys
57 min. 3:2
Maksim Sharametau
Tomas Mikalauskas
Vadim Marčenkov
Magomed Alisultanov
Matas Vinkus
Narek Badojan
Gabrielius Jasas
Paulius Naujokas
Rimvydas Mankus
Petras Gaubys
Ilja Nikolajev
Deividas Šidlauskas
Gintaras Tretjekovas
Airidas Tunevič

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

20.00
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
FK "ŽEBENKŠTIS" - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

19.00
LCC MOOSE FC - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
LCC salė (Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 1 3
2. KELPA 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. KLAIPĖDOS FM 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0
9. SAREMA 1 0
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. LCC MOOSE FC 1 3
2. KRUOPA 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 0 0
4. STOGANDRA 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. FK "GRANATA" 1 3
2. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
4. NAUTICA 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>