2018-08-06, 13 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Lukas Jonušis
FK "JAKAI" 4:2 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
(3:2)
FK "JAKAI"
Rungtynių eiga
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Kazys Knieža
Giedrius Simonavičius
Paulius Kriščiūnas
Edgaras Dobrovolskis
Aurimas Tunaitis
Justinas Spyčius
Rokas Domarkas
Ignas Tamašauskas
6 min. 0:1
Paulius Žukovas
Ignas Tamašauskas
14 min. 1:1
Paulius Kriščiūnas
15 min. 2:1
21 min. 2:2
Vadim Marčenkov
Paulius Kriščiūnas
30 min. 3:2
Giedrius Simonavičius
59 min. 4:2
Maksim Sharametau
Mindaugas Blagnis
Paulius Žukovas
Vadim Marčenkov
Dovydas Pajarskas
Gabrielius Jasas
Jokūbas Pajarskas
Paulius Naujokas
Paulius Baranauskas
Pertras Gaubys
Airidas Tunevič
Aurelijus Tunevič

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai