2018-06-06, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Edmundas Gaigalas
SAREMA 1:4 KLAIPĖDA CITY
(0:3)
SAREMA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Tomas Domarkas
Rokas Girtautas
Tomas Bardauskas
Lukas Kereiūis
Chadie Naeim
Vladimir Gerasimov
Paulius Ruseckas
Jurij Miruta
Scott Palmer
Karolis Rokas
Karolis Kelpšas
Andrius Jotko
Lukas Jonušis
2 min. 0:1
Artiom Lysakov
21 min. 0:2
Justas Adamas
30 min. 0:3
Tomas Norkūnas
Andrius Jotko
38 min. 1:3
48 min. 1:4
Denis Mišin
Jevgenij Novičenkin
Vitalij Gurejev
Vaidotas Juškus
Marius Prišmontas
Oleg Romančiuk
Justas Adamas
Artiom Lysakov
Denis Mišin
Tomas Norkūnas
Roman Abrašin
Dovydas Zakrevskij

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tomas Norkūnas, Scott Palmer, Vladimir Gerasimov, Lukas Kereišis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

20.00
KLAIPĖDOS FM - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY B - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
3 turas.

21.00
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA - NAUTICA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 1 3
2. KELPA 1 3
3. KRANTONA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 1 3
5. KLAIPĖDOS FM 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 1 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0
9. SAREMA 1 0
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. LCC MOOSE FC 1 3
2. KRUOPA 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 0 0
4. STOGANDRA 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. FK "GRANATA" 1 3
2. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
4. NAUTICA 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>