2018-06-06, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Edmundas Gaigalas
FELIŪGA 1:9 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
(1:2)
FELIŪGA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Andrej Palec
Aivaras Kubilius
Vaidas Maziliauskas
Jurgis Petrauskas
Tadas Surblys
Ričardas Ugintas
Petras Jokužis
Vitalij Sokolov
Aleksej Vorovskij
Aidas Viršilas
Justas Rupeika
Karolis Jundulas
Darius Gritkus
Mantas Pakalniškis
Rytis Zabita
5 min. 0:1
Artūras Kurbangalijevas
7 min. 0:2
Žilvinas Kymantas
Pertras Jokužis
28 min. 1:2
35 min. 1:3
Žilvinas Kymantas
37 min. 1:4
Dovidas Paliulis
48 min. 1:5
Žilvinas Kymantas
Įvartis į savo vartus
44 min. 1:6
47 min. 1:7
Andrius Vaitonis
49 min. 1:8
Žilvinas Kymantas
56 min. 1:9
Tadas Gudauskas
Edvinas Razutis
Constantin Wunder
Žilvinas Kymantas
Audrius Vitkauskas
Justas Noreika
Saulius Varkalis
Robertas Tranas
Tadas Gudauskas
Andrius Vaitonis
Kazimieras Žutautas
Dovidas Paliulis
Artūras Kurbangalijevas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Robertas Tranas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

20.00
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
FK "ŽEBENKŠTIS" - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

19.00
LCC MOOSE FC - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
LCC salė (Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 1 3
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. KLAIPĖDOS FM 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
9. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. FK "GRANATA" 1 3
2. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
4. NAUTICA 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>