2018-06-06, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Edmundas Gaigalas
FELIŪGA 1:9 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
(1:2)
FELIŪGA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Andrej Palec
Aivaras Kubilius
Vaidas Maziliauskas
Jurgis Petrauskas
Tadas Surblys
Ričardas Ugintas
Petras Jokužis
Vitalij Sokolov
Aleksej Vorovskij
Aidas Viršilas
Justas Rupeika
Karolis Jundulas
Darius Gritkus
Mantas Pakalniškis
Rytis Zabita
5 min. 0:1
Artūras Kurbangalijevas
7 min. 0:2
Žilvinas Kymantas
Pertras Jokužis
28 min. 1:2
35 min. 1:3
Žilvinas Kymantas
37 min. 1:4
Dovidas Paliulis
48 min. 1:5
Žilvinas Kymantas
Įvartis į savo vartus
44 min. 1:6
47 min. 1:7
Andrius Vaitonis
49 min. 1:8
Žilvinas Kymantas
56 min. 1:9
Tadas Gudauskas
Edvinas Razutis
Constantin Wunder
Žilvinas Kymantas
Audrius Vitkauskas
Justas Noreika
Saulius Varkalis
Robertas Tranas
Tadas Gudauskas
Andrius Vaitonis
Kazimieras Žutautas
Dovidas Paliulis
Artūras Kurbangalijevas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Robertas Tranas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 17 12
18. FOTOAPARATAS.LT 18 11
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 18 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai