2018-06-07, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 2:0 TITANIC-KFA
(1:0)
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Rungtynių eiga
TITANIC-KFA
Modestas Norkevičius
Vilius Jurčius
Aurimas Barsteika
Ernestas Ručinskas
Lukas Nedzinskas
Aleksas Šiburkis
Vilius Zaleckis
Tomas Zubė
Audrius Sutkus
Valentinas Rumiancevas
Vilius Zaleckis
6 min. 1:0
Aurimas Barsteika
40 min. 2:0
Artūras Rožinas
Vadim Trefilov
Aleksandr Niklajenko
Aleksandr Fiodorov
Dominykas Liutkus
Arvydas Eibutis
Maksimas Senkevičius
Maksim Jefišov
Laurynas Plačas
Robertas Benetis
Jegor Jaroslavskij

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Lukas Nedzinskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

20.00
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
FK "ŽEBENKŠTIS" - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

19.00
LCC MOOSE FC - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
LCC salė (Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 1 3
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. KLAIPĖDOS FM 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
9. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. FK "GRANATA" 1 3
2. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
4. NAUTICA 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>