2018-08-21, 15 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 4:1 FK "GRANATA"
(2:1)
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Gediminas Venckus
Pavelas Domas
Saidas Senkus
Aivaras Umantas
Benas Kentra
Artūras Televičius
Marius Jaugelavičius
Andrius Puotkalis
Martynas Macas
Tadas Karinauskas
Edgaras Jokūbaitis
Paulius Lukoševičius
Artūras Grinčikas
17 min. 0:1
Evaldas Karpavičius
Aivaras Umantas
21 min. 1:1
Tadas Karinauskas
24 min. 2:1
Tadas Karinauskas
48 min. 3:1
Tadas Karinauskas
51 min. 4:1
Egidijus Martinkus
Artūuras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras
Linas Šmaižys
Andrius Rakauskas
Nerijus Paulauskas
Mantas Grigaitis
Evaldas Karpavičius
Kęstutis Ivaškevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Aivaras Umantas, Andrius Puotkalis, Paulius Lukoševičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai