2018-09-05, 17 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 2:1 KLAIPĖDA CITY
(2:0)
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Gediminas Venckus
Saidas Senkus
Aivaras Umantas
Benas Kentra
Andrius Puotkalis
Rimvydas Vaičius
Martynas Macas
Edgaras Jokūbaitis
Paulius Lukoševičius
Arvydas Urbonas
Saidas Senkus
8 min. 1:0
Aivaras Umantas
20 min. 2:0
33 min. 2:1
Denis Mišin
Dmitrij Jakovlev
Stasys Dacys
Jevgenij Novičenkin
Vaidotas Juškus
Viktor Novičenkin
Marius Prišmontas
Andrej Srokin
Denis Mišin
Vytas Kurmis
Vladimir Maksimenko
Dovydas Zakrevskij
Vytautas Žukauskas
Donatas Stankevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>