Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
11
oooo-oo-oo
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
11
oooo-oo-oo
Klaipėdos FK "GRANATA" - Klaipėdos "ATLANTAS B" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
12
oooo-oo-oo
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
12
oooo-oo-oo
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" - Klaipėdos FK "GRANATA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
12
oooo-oo-oo
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos "SAREMA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
13
oooo-oo-oo
Klaipėdos "SAREMA" - Klaipėdos FK "GRANATA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
15
oooo-oo-oo
Klaipėdos "SAREMA" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
15
oooo-oo-oo
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 11 30
2. Klaipėdos "SAREMA" 11 21
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 13 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 7 15
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 11 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 11 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai