Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
9
2018-08-21
-
2018-08-24
Klaipėdos "SAREMA" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
10
2018-08-25
-
2018-08-31
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos FK "GRANATA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
10
2018-08-25
-
2018-08-31
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "SAREMA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
11
2018-09-01
-
2018-09-07
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
11
2018-09-01
-
2018-09-07
Klaipėdos "SAREMA" - Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
12
2018-09-08
-
2018-09-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
12
2018-09-08
-
2018-09-14
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" - Klaipėdos FK "GRANATA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
13
2018-09-15
-
2018-09-21
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" - Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
13
2018-09-15
-
2018-09-21
Klaipėdos "SAREMA" - Klaipėdos FK "GRANATA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
14
2018-09-22
-
2018-09-28
Klaipėdos FK "GRANATA" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
14
2018-09-22
-
2018-09-28
Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" - Klaipėdos "SAREMA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
15
2018-09-29
-
2018-10-05
Klaipėdos FK "GRANATA" - Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
15
2018-09-29
-
2018-10-05
Klaipėdos "SAREMA" - Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
9
nukeltos
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Klaipėdos FK "GRANATA" Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai