Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2018-12-16, 5 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Ernestas Kemėža
SAREMA 3:5 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
(2:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Valerij Fiodorov
Ramūnas Narvilas
Scott Palmer
Karolis Kelpšas
Lukas Šarkauskis
Tomas Bardauskas
Mantas Tėvelis
Chadie Naeim
Karolis Kelpšas
5 min. 1:0
16 min. 1:1
Marius Valskis
Mantas Tėvelis
21 min. 2:1
23 min. 2:2
Artūras Mosejevas
30 min. 2:3
Ignas Tamašauskas
Karolis Kelpšas
40 min. 3:3
42 min. 3:4
Tadas Labukas
47 min. 3:5
Tadas Labukas
Edvinas Razutis
Kostas Skarbalius
Marius Valskis
Ignas Tamašauskas
Gediminas Jackus
Bartas Butinas
Tadas Labukas
Andrius Alunderis
Dovidas Paliulis
Artūras Mosejevas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Scott Palmer.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - SAREMA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - SPARTA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. FC "SUOLIUKAS" 7 15
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 7 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>