PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
50 (vid. 5.56)
ĮMUŠTA
42 (vid. 4.67)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasIgnas TamašauskasMarius ValskisRobertas VėževičiusEdvinas Razutis
12 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tadas Labukas
12
2
0
  Ignas Tamašauskas
10
0
0
  Marius Valskis
9
1
0
  Robertas Vėževičius
5
0
0
  Edvinas Razutis
4
1
0
  Irmantas Medutis
3
0
0
  Artūras Mosejevas
3
0
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Kostas Skarbalius
1
0
0
  Bartas Butinas
1
0
0
  Gediminas Jackus
1
0
0
  Mindaugas Bielskis
0
1
0
  Andrius Paulauskas
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
0
0
  Karolis Norvilas
0
0
0
  Valdas Žalneravičius
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Aurimas Peištaras
0
0
0
  Deividas Peištaras
0
0
0
  Giedrius Simonavičius
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Mindaugas Žemaitaitis
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-13
KRANTONA
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2018-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:8
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
3
2018-12-03
FK "ŽEBENKŠTIS"
5:7
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2018-12-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5:9
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
5
2018-12-16
SAREMA
3:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2018-12-19
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
KELPA
7
2019-01-10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2019-01-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
9
2019-01-20
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
del III vietos
2019-02-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Ketvirtfinalis
2019-01-29
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
2:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2019-02-04
KRANTONA
5:3
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
FK "GRANATA" - NAUTICA

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
7 turas
MEMEL - FK SOKERIS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 8 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 8 7
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 7 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015