ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
-1
TAŠKAI
19 (vid. 2.11)
ĮMUŠTA
90 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-71
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim ŠčerbinaKasparas TutlysEdgaras PetrauskisMagomed Alisultanov Deividas Kubilius
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Maksim Ščerbina
4
0
0
  Kasparas Tutlys
3
1
0
  Magomed Alisultanov
2
0
0
  Deividas Kubilius
2
0
0
  Edgaras Petrauskis
2
0
0
  Aleksandr Orinka
1
0
0
  Lukas Pozdėjevas
1
0
0
  Tomas Pudživėlis
1
0
0
  Darius Umbrasas
1
0
0
  Vadim Marčenkov
0
0
0
  Domas Stancelis
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Rokas Anilionis
0
0
0
  Andrej Štepa
0
0
0
  Eimantas Pabrėža
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0
  Darius Uznys
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Orestas Remeika
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Nikita Narvydas
0
0
0
  Jevgenij Grinko
0
0
0
  Vitalij Šibajev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Regimantas Raštutis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-04
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
9:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-12-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
3:7
SAREMA
5
2018-12-11
KELPA
4:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2019-01-14
KRANTONA
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
9
2019-01-20
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
FC "SUOLIUKAS" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

21.10
KRUOPA - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. SAREMA 1 3
3. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
4. KLAIPĖDA CITY 1 1
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. FELIŪGA 0 0
7. FOTOAPARATAS.LT 0 0
8. MEGLARAS 0 0
9. MOSĖDIS 0 0
10. FK "GRANATA" 0 0
11. KRUOPA 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. FC "SUOLIUKAS" 0 0
14. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0 0
15. ELVITRANSA 0 0
16. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
17. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
18. VAKARŲ FRONTAS 0 0
19. FK "VS-JONUŠAI" 1 0
20. MEMEL 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai