ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
-1
TAŠKAI
19 (vid. 2.11)
ĮMUŠTA
90 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-71
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim ŠčerbinaKasparas TutlysEdgaras PetrauskisMagomed Alisultanov Deividas Kubilius
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Maksim Ščerbina
4
0
0
  Kasparas Tutlys
3
1
0
  Magomed Alisultanov
2
0
0
  Deividas Kubilius
2
0
0
  Edgaras Petrauskis
2
0
0
  Aleksandr Orinka
1
0
0
  Lukas Pozdėjevas
1
0
0
  Tomas Pudživėlis
1
0
0
  Darius Umbrasas
1
0
0
  Vadim Marčenkov
0
0
0
  Domas Stancelis
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Rokas Anilionis
0
0
0
  Andrej Štepa
0
0
0
  Eimantas Pabrėža
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0
  Darius Uznys
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Orestas Remeika
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Nikita Narvydas
0
0
0
  Jevgenij Grinko
0
0
0
  Vitalij Šibajev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Regimantas Raštutis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-04
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
9:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-12-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
3:7
SAREMA
5
2018-12-11
KELPA
4:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2019-01-14
KRANTONA
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
9
2019-01-20
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>