ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
-1
TAŠKAI
19 (vid. 2.11)
ĮMUŠTA
90 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-71
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim ŠčerbinaKasparas TutlysDeividas KubiliusMagomed Alisultanov Edgaras Petrauskis
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Maksim Ščerbina
4
0
0
  Kasparas Tutlys
3
1
0
  Magomed Alisultanov
2
0
0
  Deividas Kubilius
2
0
0
  Edgaras Petrauskis
2
0
0
  Aleksandr Orinka
1
0
0
  Lukas Pozdėjevas
1
0
0
  Tomas Pudživėlis
1
0
0
  Darius Umbrasas
1
0
0
  Vadim Marčenkov
0
0
0
  Domas Stancelis
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Rokas Anilionis
0
0
0
  Andrej Štepa
0
0
0
  Eimantas Pabrėža
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0
  Darius Uznys
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Orestas Remeika
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Nikita Narvydas
0
0
0
  Jevgenij Grinko
0
0
0
  Vitalij Šibajev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Regimantas Raštutis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-04
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
9:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-12-09
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
3:7
SAREMA
5
2018-12-11
KELPA
4:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2019-01-14
KRANTONA
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
9
2019-01-20
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 19
4. KLAIPĖDA CITY 9 19
5. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 15
7. FK SMK 9 13
8. NAUTICA 9 13
9. FC "SUOLIUKAS" 8 11
10. FK "GRANATA" 8 9
11. FK MOSĖDIS 8 9
12. NEWLINK.LT 8 7
13. FELIŪGA 8 4
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. FK SOKERIS 7 13
4. MEMEL 7 7
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 7 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015