FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
34 (vid. 6.80)
ĮMUŠTA
27 (vid. 5.40)
PRALEISTA
7
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras VoitechovskisMartynas VelyvisAlmantas EidėjusVilius JurčiusDovydas Šaulys
10 įvarč.9 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgaras Voitechovskis
10
0
0
  Martynas Velyvis
9
1
0
  Almantas Eidėjus
4
0
0
  Vilius Jurčius
3
0
0
  Dovydas Šaulys
2
0
0
  Justas Milius
2
0
0
  Lukas Nedzinskas
1
0
0
  Bronius Jašinskas
1
0
0
  Giedrius Kurpeikis
1
0
0
  Gintautas Ramonas
0
0
0
  Genadijus Kavunenka
0
0
0
  Tadas Kazlauskas
0
1
0
  Audrius Sutkus
0
0
0
  Modestas Norkevičius
0
1
0
  Evaldas Garbauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (5)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:8
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
3
2018-11-25
KRANTONA
11:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
4
2018-12-05
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
7:5
FK "ŽEBENKŠTIS"
5
2018-12-14
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
7:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
6
2018-12-20
21.00
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
-
SAREMA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>