FK "ŽEBENKŠTIS"
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
44 (vid. 4.89)
ĮMUŠTA
46 (vid. 5.11)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysDalius BarakauskisMantas KurapatkinasGražvydas ŽakysDovydas Stonys
13 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Papšys
13
2
0
  Dalius Barakauskis
9
1
0
  Mantas Kurapatkinas
5
0
0
  Artiom Lysakov
3
1
0
  Gražvydas Žakys
3
0
0
  Robertas Rimutis
3
0
0
  Dovydas Stonys
3
0
0
  Artūras Mačys
2
0
0
  Edvardas Vlasovas
1
0
0
  Simas Pranauskas
1
0
0
  Dovydas Narkus
1
0
0
  Sergej Palijčuk
0
0
0
  Giedrius Jurevičius
0
0
0
  Tauridas Paulius
0
0
0
  Mantas Pakamanis
0
1
0
  Vytautas Žukauskas
0
0
0
  Šarūnas Barakauskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "ŽEBENKŠTIS"
6:7
KLAIPĖDA CITY
2
2018-11-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
3
2018-12-03
FK "ŽEBENKŠTIS"
5:7
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2018-12-05
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
7:5
FK "ŽEBENKŠTIS"
5
2018-12-10
KRANTONA
6:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
6
2018-12-19
FK "ŽEBENKŠTIS"
4:4
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
7
2019-01-07
SAREMA
2:10
FK "ŽEBENKŠTIS"
8
2019-01-20
FK "ŽEBENKŠTIS"
3:4
KELPA
9
2019-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:3
FK "ŽEBENKŠTIS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>