Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
63
(vid. 7.00)
ĮMUŠTA
32
(vid. 3.56)
PRALEISTA
31
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Algimantas Bačianskis
Andrius Marcinkevičius
Tomas Tamošauskas
Aurimas Skurdelis
Skirmantas Rakauskas
9 įvarč.
8 įvarč.
8 įvarč.
8 įvarč.
7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Algimantas Bačianskis
9
0
0
Andrius Marcinkevičius
8
0
0
Tomas Tamošauskas
8
0
0
Aurimas Skurdelis
8
0
0
Skirmantas Rakauskas
7
1
0
Justas Raziūnas
6
0
0
Gvidas Juška
3
0
0
Edgaras Drąsutis
3
2
0
Paulius Lotužys
3
0
0
Dangirdas Žilinskas
2
0
0
Martynas Draukšas
1
0
0
Marsel Balasanov
1
0
0
Audrius Tolis
1
0
0
Jurij Jeremejev
0
0
0
Edmundas Zakaras
0
0
0
Dalius Tomkevičius
0
0
0
Robertas Šalkauskas
0
0
0
Ernestas Razonas
0
0
0
Marius Stonkus
0
0
0
Ainis Vilavičius
0
0
0
Marius Komovas
0
0
1
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2018-11-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10:4
SAREMA
3
2018-11-26
KELPA
0:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2018-12-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
KRANTONA
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2019-01-16
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
1:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2019-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:3
FK "ŽEBENKŠTIS"
del III vietos
2019-02-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2019-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:5
KLAIPĖDA CITY
Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015