KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
63 (vid. 7.00)
ĮMUŠTA
32 (vid. 3.56)
PRALEISTA
31
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Algimantas BačianskisAndrius MarcinkevičiusTomas TamošauskasAurimas SkurdelisSkirmantas Rakauskas
9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Algimantas Bačianskis
9
0
0
  Andrius Marcinkevičius
8
0
0
  Tomas Tamošauskas
8
0
0
  Aurimas Skurdelis
8
0
0
  Skirmantas Rakauskas
7
1
0
  Justas Raziūnas
6
0
0
  Gvidas Juška
3
0
0
  Edgaras Drąsutis
3
2
0
  Paulius Lotužys
3
0
0
  Dangirdas Žilinskas
2
0
0
  Martynas Draukšas
1
0
0
  Marsel Balasanov
1
0
0
  Audrius Tolis
1
0
0
  Jurij Jeremejev
0
0
0
  Edmundas Zakaras
0
0
0
  Dalius Tomkevičius
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0
  Ernestas Razonas
0
0
0
  Marius Stonkus
0
0
0
  Ainis Vilavičius
0
0
0
  Marius Komovas
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2018-11-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10:4
SAREMA
3
2018-11-26
KELPA
0:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2018-12-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
KRANTONA
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2019-01-16
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
1:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2019-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:3
FK "ŽEBENKŠTIS"
del III vietos
2019-02-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2019-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:5
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>