Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2019-02-04, Pusfinalis turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Ernestas Kemėža
KRANTONA 5:3 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
(2:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas Grudys
Paulius Juška
Aidas Capas
Tadas Norbutas
Arnoldas Nausėdas
Karolis Inta
Erikas Vainoras
Donatas Surblys
Deividas Lukošius
Aidas Capas
12 min. 1:0
Erikas Vainoras
24 min. 2:0
27 min. 2:1
Marius Valskis
Deividas Lukošius
34 min. 3:1
Erikas Vainoras
39 min. 4:1
42 min. 4:2
Irmantas Medutis
45 min. 4:3
Tadas Labukas
Erikas Vainoras
60 min. 5:3
Edvinas Razutis
Kostas Skarbalius
Marius Valskis
Ignas Tamašauskas
Gediminas Jackus
Tadas Labukas
Andrius Alunderis
Mindaugas Bielskis
Dovidas Paliulis
Darius Grigaitis
Artūras Mosejevas
Irmantas Medutis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Mindaugas Bielskis, Tadas Labukas, Deividas Lukošius, Karolis Inta.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
5 turas
FK "VS-JONUŠAI" - FC "SUOLIUKAS"
21.10
5 turas
PORT MARE - FK "GRANATA"
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
20.10
5 turas
KRUOPA - FK SOKERIS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 10
4. FK MOSĖDIS 5 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FC "SUOLIUKAS" 3 6
8. FK SMK 5 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. NAUTICA 5 6
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015