Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2018-11-23, 2 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Aidas Mazalas
FK "GRANATA" 13:7 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
(7:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Artūras Jakovenka
Dalius Nikartas
Titas Mikelis
Vitalijus Taraškevičius
Artūras Kumpis
Nerijus Paulauskas
Žilvinas Lukošius
Edvinas Girdenis
Paulius Kriščiūnas
Edvinas Girdenis
1 min. 1:0
Artūras Kumpis
2 min. 2:0
Artūras Kumpis
3 min. 3:0
Žilvinas Lukošius
6 min. 4:0
9 min. 4:1
Martynas Agintas
Edvinas Girdenis
18 min. 5:1
Žilvinas Lukošius
19 min. 6:1
Edvinas Girdenis
20 min. 7:1
23 min. 7:2
Dalius Pinskas
Edvinas Girdenis
29 min. 8:2
31 min. 8:3
Dalius Pinskas
32 min. 8:4
Dalius Pinskas
Paulius Kriščiūnas
33 min. 9:4
34 min. 9:5
Dalius Pinskas
Edvinas Girdenis
36 min. 10:5
41 min. 10:6
Dalius Pinskas
Žilvinas Lukošius
43 min. 11:6
Edvinas Girdenis
44 min. 12:6
Edvinas Girdenis
45 min. 13:6
49 min. 13:7
Dalius Pinskas
Deividas Fiodorovas
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Mantas Razonas
Ramūnas Kruopys
Dalius Pinskas
Martynas Agintas
Vitalijus Albrikas
Aurimas Tunaitis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai