Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - B pogrupis
2018-12-20, 6 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Giedrius Zaniauskas
FK "GRANATA" 4:12 SPARTA
(3:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Linas Kokanskas
Artūras Jakovenka
Egidijus Martinkus
Titas Mikelis
Nerijus Paulauskas
Žilvinas Lukošius
Robertas Kazbaris
Paulius Kriščiūnas
3 min. 0:1
Artūras Bytautas
11 min. 0:2
Ramūnas Ruibys
13 min. 0:3
Arvydas Trizno
Artūras Jakovenka
14 min. 1:3
Paulius Kriščiūnas
15 min. 2:3
Žilvinas Lukošius
16 min. 3:3
19 min. 3:4
Artūras Bytautas
24 min. 3:5
Artūras Bytautas
Žilvinas Lukošius
31 min. 4:5
38 min. 4:6
Artūras Bytautas
39 min. 4:7
Arvydas Trizno
40 min. 4:8
Valerijus Žukovas
43 min. 4:9
Arūnas Beinartas
45 min. 4:10
Aleksej Archipov
46 min. 4:11
Arūnas Beinartas
47 min. 4:12
Ramūnas Ruibys
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Vilius Čižauskas
Valerijus Žukovas
Romas Stonys
Arūnas Beinartas
Ramūnas Ruibys
Marius Bukauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Nerijus Paulauskas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
FK "VS-JONUŠAI" - MEMEL
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
MEGLARAS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
5. KLAIPĖDA CITY 18 37
6. FK "VS-JONUŠAI" 17 36
7. FC "SUOLIUKAS" 18 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
11. KRUOPA 18 26
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 18 23
14. VAKARŲ FRONTAS 18 21
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 19
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 18 9
18. MEMEL 18 9
19. MEGLARAS 18 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 18 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai