Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - B pogrupis
2019-01-10, 7 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Aidas Mazalas
KLAIPĖDA CITY B 9:3 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
(4:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Stacys Dacys
Jevgenij Novičenkin
Viačeslav Čiumačenko
Vaidotas Juškus
Oleg Romančiuk
Marius Prišmontas
Sergej Jakovlev
Marius Prišmontas
2 min. 1:0
Viačeslav Čiumačenko
4 min. 2:0
Viačeslav Čiumačenko
13 min. 3:0
20 min. 3:1
Vitalis Marozas
Jevgenij Novičenkin
23 min. 4:1
Viačeslav Čiumačenko
28 min. 5:1
Marius Prišmontas
32 min. 6:1
Viačeslav Čiumačenko
34 min. 7:1
41 min. 7:2
Dalius Pinskas
44 min. 7:3
Deividas Fiodorovas
Viačeslav Čiumačenko
45 min. 8:3
Marius Prišmontas
48 min. 9:3
Deividas Fiodorovas
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Vitalis Marozas
Marius Narušis
Mantas Razonas
Mindaugas Davidavičius
Dalius Pinskas
Aurimas Tunaitis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vaidotas Juškus, Mindaugas Davidavičius.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.30
KLAIPĖDA CITY - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai