Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-13, 14 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
FK "VS-JONUŠAI" 9:1 MOSĖDIS
(3:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Stripinis
Osvaldas Bieliauskis
Art?ras Lenkšas
Artūras Valatkevičius
Tautvydas Drungilas
Arnas Vaseris
Rokas Vitkauskas
Justas Kriščiūnas
Laisvydas Žalpys
Ignas Tamašauskas
Andrius Pagalys
Laurynas Gedmintas
Darius Petrošius
Mindaugas Bitinas
Tautvydas Drungilas
15 min. 1:0
Darius Petrošius
20 min. 2:0
Justas Kriščiūnas
30 min. 3:0
Artūras Lenkšas
33 min. 4:0
Artūras Lenkšas
34 min. 5:0
Justas Kriščiūnas
40 min. 6:0
Ignas Tamašauskas
52 min. 7:0
55 min. 7:1
Martynas Draukšas
Rokas Vitkauskas
59 min. 8:1
Darius Petrošius
60 min. 9:1
Mindaugas Blagnis
Gabrielius Jasas
Jokūbas Pajarskas
Dovydas Pajarksas
Martynas Draukšas
Vilmantas Pocius
Linas Šmaižys
Artūras Saunorius
Modestas Pargaliauskas
Robertas Kasparas
Vitalijus Pocius
Mantas Pargaliauskas
Valdas Narbutas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0