MOSĖDIS
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
16
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
34 (vid. 1.79)
ĮMUŠTA
128 (vid. 6.74)
PRALEISTA
-94
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas DraukšasVilmantas PociusJokūbas PajarskasLinas ŠmaižysLukas Paulauskas
7 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Martynas Draukšas
7
0
0
  Vilmantas Pocius
7
0
0
  Jokūbas Pajarskas
4
1
0
  Linas Šmaižys
2
1
0
  Lukas Paulauskas
1
0
0
  Mantas Drungilas
1
1
0
  Robertas Kasparas
1
0
0
  Dalius Nikartas
0
0
0
  Gabrielius Jasas
0
0
0
  Aloyzas Stonkus
0
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
1
0
  Denisas Gornostajevas
0
1
0
  Maksim Sheremetov
0
0
0
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Mindaugas Sėlenis
0
0
0
  Gedas Nikartas
0
0
0
  Dovydas Lukauskis
0
0
0
  Stanislovas Brencius
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Vitalijus Pocius
0
2
0
  Mantas Pargaliauskas
0
0
0
  Samir Muchtarov
0
0
0
  Valdas Narbutas
0
0
0
  Artūras Saunorius
0
0
0
  Modestas Pargaliauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Karolis Dervinis
0
0
0
  Modestas Taujanskas
0
0
0
  Erikas Bagdonas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11:2
MOSĖDIS
2
2019-04-29
MOSĖDIS
0:3
KRUOPA
3
2019-05-09
FK "GRANATA"
6:0
MOSĖDIS
4
2019-05-15
MOSĖDIS
0:7
FELIŪGA
5
2019-05-20
FC "SUOLIUKAS"
8:0
MOSĖDIS
6
2019-05-30
MOSĖDIS
1:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2019-06-03
KLAIPĖDA CITY
12:0
MOSĖDIS
8
2019-06-13
MOSĖDIS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2019-06-19
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:4
MOSĖDIS
10
2019-06-25
MOSĖDIS
0:3
MEGLARAS
11
2019-07-25
FOTOAPARATAS.LT
2:0
MOSĖDIS
12
2019-07-29
VAKARŲ FRONTAS
6:3
MOSĖDIS
13
2019-08-07
MOSĖDIS
1:7
ELVITRANSA
14
2019-08-13
FK "VS-JONUŠAI"
9:1
MOSĖDIS
15
2019-08-19
MOSĖDIS
4:16
NAUTICA
16
2019-08-27
PORT MARE
14:2
MOSĖDIS
17
2019-09-03
MOSĖDIS
3:1
MEMEL
18
2019-09-09
SAREMA
14:1
MOSĖDIS
19
2019-09-17
MOSĖDIS
2:3
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.30
15 turas
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

20.40
15 turas
FK "GRANATA" - FK "VS-JONUŠAI"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
4. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015