Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-06-03, 7 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
KLAIPĖDA CITY 12:0 MOSĖDIS
(6:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij Jakovlev
Denis Dobrijan
Vaidotas Juškus
Tomas Norkūnas
Laurynas Plačas
Marius Prišmontas
Dovydas Stonys
Dovydas Zakrevskij
Mindaugas Zaveckas
Vladislav Kučerov
Irmantas Slušnys
Donatas Stankevičius
Artiom Lysakov
Vytautas Žukauskas
Vladislav Kučerov
4 min. 1:0
Vladislav Kučerov
10 min. 2:0
Artiom Lysakov
15 min. 3:0
Donatas Stankevičius
15 min. 4:0
Andrej Srokin
24 min. 5:0
Donatas Stankevičius
26 min. 6:0
Vladislav Kučerov
36 min. 7:0
Marius Prišmontas
37 min. 8:0
Artiom Lysakov
43 min. 9:0
Artiom Lysakov
45 min. 10:0
Vytautas Žukauskas
53 min. 11:0
Donatas Stankevičius
59 min. 12:0
Mindaugas Blagnis
Gabrielius Jasas
Aloyzas Stonkus
Jokūbas Pajarskas
Vilmantas Pocius
Denisas Gornostajevas
Mantas Drungilas
Vitalijus Pocius
Mantas Pargaliauskas
Samir Muchtarov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
6 turas.

20.30
FK MOSĖDIS - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. FK JAKAI 3 4
3. KLAIPĖDOS FM 2 3
4. LCC MOOSE FC 3 3
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 5 12
2. FK VS-JONUŠAI 4 12
3. SPARTA 5 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 4 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 5 12
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 5 15
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai