KLAIPĖDA CITY
13
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
40
TAŠKAI
123 (vid. 6.47)
ĮMUŠTA
26 (vid. 1.37)
PRALEISTA
97
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasDonatas StankevičiusVladislav KučerovArtiom LysakovArtiom Sizikov
22 įvarč.21 įvarč.16 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vytautas Žukauskas
22
0
0
  Donatas Stankevičius
21
1
0
  Vladislav Kučerov
16
1
0
  Artiom Lysakov
11
0
0
  Artiom Sizikov
7
0
0
  Dovydas Zakrevskij
5
0
0
  German Jezerskij
4
0
0
  Tomas Norkūnas
3
0
0
  Roman Abrašin
3
0
0
  Andrius Jotko
3
0
0
  Marius Prišmontas
2
0
0
  Vitalij Gurejev
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
0
0
  Mindaugas Zaveckas
1
0
0
  Andrej Srokin
1
0
0
  Anton Ananjev
1
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0
  Jevgenij Novičenkin
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Laurynas Plačas
0
1
0
  Dovydas Stonys
0
0
0
  Justas Adamas
0
0
0
  Irmantas Slušnys
0
0
0
  Artur Seražidenov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
  Denis Mišin
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2
2019-05-01
VAKARŲ FRONTAS
1:8
KLAIPĖDA CITY
3
2019-05-06
KLAIPĖDA CITY
13:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2019-05-13
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:8
KLAIPĖDA CITY
5
2019-05-21
KLAIPĖDA CITY
10:0
MEGLARAS
6
2019-05-28
FOTOAPARATAS.LT
0:18
KLAIPĖDA CITY
7
2019-06-03
KLAIPĖDA CITY
12:0
MOSĖDIS
8
2019-06-11
ELVITRANSA
0:7
KLAIPĖDA CITY
9
2019-06-17
KLAIPĖDA CITY
3:1
FK "VS-JONUŠAI"
10
2019-06-27
NAUTICA
4:2
KLAIPĖDA CITY
11
2019-07-23
KLAIPĖDA CITY
1:5
PORT MARE
12
2019-07-31
MEMEL
0:7
KLAIPĖDA CITY
13
2019-08-07
KLAIPĖDA CITY
0:2
SAREMA
14
2019-08-12
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:1
KLAIPĖDA CITY
15
2019-08-20
KLAIPĖDA CITY
3:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
16
2019-08-30
KRUOPA
0:10
KLAIPĖDA CITY
17
2019-09-02
KLAIPĖDA CITY
2:3
FK "GRANATA"
18
2019-09-10
FELIŪGA
1:12
KLAIPĖDA CITY
19
2019-09-17
KLAIPĖDA CITY
4:2
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai