KLAIPĖDA CITY
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
92 (vid. 6.57)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.29)
PRALEISTA
74
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasDonatas StankevičiusVladislav KučerovArtiom LysakovArtiom Sizikov
17 įvarč.16 įvarč.12 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vytautas Žukauskas
17
0
0
  Donatas Stankevičius
16
1
0
  Vladislav Kučerov
12
0
0
  Artiom Lysakov
8
0
0
  Artiom Sizikov
6
0
0
  Dovydas Zakrevskij
4
0
0
  Tomas Norkūnas
3
0
0
  Roman Abrašin
3
0
0
  Andrius Jotko
3
0
0
  German Jezerskij
3
0
0
  Marius Prišmontas
2
0
0
  Vitalij Gurejev
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
0
0
  Mindaugas Zaveckas
1
0
0
  Andrej Srokin
1
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Laurynas Plačas
0
1
0
  Dovydas Stonys
0
0
0
  Justas Adamas
0
0
0
  Irmantas Slušnys
0
0
0
  Denis Mišin
0
0
0
  Artur Seražidenov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Jevgenij Novičenkin
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2
2019-05-01
VAKARŲ FRONTAS
1:8
KLAIPĖDA CITY
3
2019-05-06
KLAIPĖDA CITY
13:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2019-05-13
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:8
KLAIPĖDA CITY
5
2019-05-21
KLAIPĖDA CITY
10:0
MEGLARAS
6
2019-05-28
FOTOAPARATAS.LT
0:18
KLAIPĖDA CITY
7
2019-06-03
KLAIPĖDA CITY
12:0
MOSĖDIS
8
2019-06-11
ELVITRANSA
0:7
KLAIPĖDA CITY
9
2019-06-17
KLAIPĖDA CITY
3:1
FK "VS-JONUŠAI"
10
2019-06-27
NAUTICA
4:2
KLAIPĖDA CITY
11
2019-07-23
KLAIPĖDA CITY
1:5
PORT MARE
12
2019-07-31
MEMEL
0:7
KLAIPĖDA CITY
13
2019-08-07
KLAIPĖDA CITY
0:2
SAREMA
14
2019-08-12
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:1
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2019-08-20
20.05
KLAIPĖDA CITY
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

19.00
MOSĖDIS - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

20.05
AGLUONA-GARANT GROUP - NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

21.10
ELVITRANSA - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai