Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-09-02, 17 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Edmundas Gaigalas
KLAIPĖDA CITY 2:3 FK "GRANATA"
(2:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij Jakovlev
Laurynas Plačas
Marius Prišmontas
Dovydas Zakrevskij
Andrius Jotko
Vladislav Kučerov
Irmantas Slušnys
Donatas Stankevičius
German Jezerskij
Artiom Lysakov
Vytautas Žukauskas
14 min. 0:1
Kęstutis Ivaškevičius
22 min. 0:2
Artūras Kumpis
Vladislav Kučerov
27 min. 1:2
(10 m.)
German Jezerskij
28 min. 2:2
53 min. 2:3
Andrius Jokšas
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Andrius Rakauskas
Artūras Kumpis
Artūras Jakovenka
Titas Mikelis
Kęstutis Ivaškevičius
Nerijus Paulauskas
Mantas Perepliotovas
Andrius Jokšas
Edgaras Barkus
Donatas Anužis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vladislav Kučerov, Evaldas Misiūnas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai