FK "GRANATA"
11
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
34
TAŠKAI
58 (vid. 3.87)
ĮMUŠTA
28 (vid. 1.87)
PRALEISTA
30
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras KumpisTomas JonušasArtūras AnužisKęstutis IvaškevičiusEvaldas Misiūnas
15 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Artūras Kumpis
15
0
1
  Tomas Jonušas
9
0
0
  Artūras Anužis
7
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
5
0
0
  Evaldas Misiūnas
3
3
0
  Nerijus Paulauskas
3
0
0
  Artūras Jakovenka
2
1
0
  Modestas Arys
2
2
0
  Evaldas Karpavičius
2
1
0
  Mantas Perepliotovas
2
1
0
  Andrius Jokšas
2
2
0
  Andrius Rakauskas
1
0
0
  Titas Mikelis
1
0
0
  Audrius Gadeikis
1
0
0
  Dangirdas Žilinskas
1
0
0
  Edgaras Barkus
1
0
0
  Marius Lotužis
0
0
0
  Šarūnas Badaras
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Žilvinas Lukošius
0
0
0
  Žymantas Šiuparys
0
0
0
  Edvinas Girdenis
0
0
0
  Donatas Anužis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (15)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
FK "GRANATA"
6:0
MEGLARAS
2
2019-05-02
FOTOAPARATAS.LT
1:6
FK "GRANATA"
3
2019-05-09
FK "GRANATA"
6:0
MOSĖDIS
4
2019-05-16
ELVITRANSA
2:4
FK "GRANATA"
5
2019-05-20
FK "GRANATA"
1:5
FK "VS-JONUŠAI"
6
2019-05-27
NAUTICA
3:5
FK "GRANATA"
7
2019-06-06
FK "GRANATA"
3:2
PORT MARE
8
2019-06-12
MEMEL
2:1
FK "GRANATA"
9
2019-06-20
FK "GRANATA"
1:4
SAREMA
10
2019-06-27
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:2
FK "GRANATA"
11
2019-07-22
FK "GRANATA"
6:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
12
2019-07-29
KRUOPA
1:5
FK "GRANATA"
13
2019-08-08
FK "GRANATA"
4:2
VAKARŲ FRONTAS
14
2019-08-14
FK "GRANATA"
2:0
FELIŪGA
15
2019-08-21
FC "SUOLIUKAS"
2:6
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
16
2019-08-29
20.05
FK "GRANATA"
-
KLAIPĖDOS UOSTAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

20.05
KLAIPĖDOS UOSTAS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. SAREMA 15 34
3. FK "GRANATA" 15 34
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 15 34
5. FK "VS-JONUŠAI" 15 33
6. KLAIPĖDA CITY 15 31
7. FC "SUOLIUKAS" 15 30
8. NAUTICA 15 26
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
10. KRUOPA 14 24
11. ELVITRANSA 15 22
12. VAKARŲ FRONTAS 15 21
13. FELIŪGA 15 19
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 15 18
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 15 13
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 15 6
18. MOSĖDIS 15 6
19. MEGLARAS 15 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 15 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai