FK "GRANATA"
14
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
43
TAŠKAI
73 (vid. 3.84)
ĮMUŠTA
39 (vid. 2.05)
PRALEISTA
34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras KumpisTomas JonušasKęstutis IvaškevičiusArtūras AnužisAndrius Jokšas
17 įvarč.12 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Artūras Kumpis
17
0
1
  Tomas Jonušas
12
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
7
0
0
  Artūras Anužis
7
0
0
  Andrius Jokšas
5
2
0
  Nerijus Paulauskas
4
0
0
  Evaldas Misiūnas
3
4
0
  Artūras Jakovenka
2
1
0
  Modestas Arys
2
2
0
  Evaldas Karpavičius
2
1
0
  Dangirdas Žilinskas
2
0
0
  Mantas Perepliotovas
2
1
0
  Edgaras Barkus
2
0
0
  Edvinas Girdenis
2
0
0
  Andrius Rakauskas
1
0
0
  Titas Mikelis
1
0
0
  Audrius Gadeikis
1
0
0
  Marius Lotužis
0
0
0
  Šarūnas Badaras
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Žilvinas Lukošius
0
0
0
  Žymantas Šiuparys
0
0
0
  Donatas Anužis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
FK "GRANATA"
6:0
MEGLARAS
2
2019-05-02
FOTOAPARATAS.LT
1:6
FK "GRANATA"
3
2019-05-09
FK "GRANATA"
6:0
MOSĖDIS
4
2019-05-16
ELVITRANSA
2:4
FK "GRANATA"
5
2019-05-20
FK "GRANATA"
1:5
FK "VS-JONUŠAI"
6
2019-05-27
NAUTICA
3:5
FK "GRANATA"
7
2019-06-06
FK "GRANATA"
3:2
PORT MARE
8
2019-06-12
MEMEL
2:1
FK "GRANATA"
9
2019-06-20
FK "GRANATA"
1:4
SAREMA
10
2019-06-27
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:2
FK "GRANATA"
11
2019-07-22
FK "GRANATA"
6:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
12
2019-07-29
KRUOPA
1:5
FK "GRANATA"
13
2019-08-08
FK "GRANATA"
4:2
VAKARŲ FRONTAS
14
2019-08-14
FK "GRANATA"
2:0
FELIŪGA
15
2019-08-21
FC "SUOLIUKAS"
2:6
FK "GRANATA"
16
2019-08-29
FK "GRANATA"
4:3
KLAIPĖDOS UOSTAS
17
2019-09-02
KLAIPĖDA CITY
2:3
FK "GRANATA"
18
2019-09-10
FK "GRANATA"
7:4
AGLUONA-GARANT GROUP
19
2019-09-19
FK "GRANATA"
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 10
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 9
4. FK MOSĖDIS 4 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FK SMK 4 6
8. FC "SUOLIUKAS" 3 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
11. NAUTICA 4 3
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 7
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 4 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015