PORT MARE
18
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
54
TAŠKAI
122 (vid. 6.42)
ĮMUŠTA
25 (vid. 1.32)
PRALEISTA
97
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žilvinas KymantasŽymantas ButkusAivaras LukošiusIrmantas MedutisAudrius Vitkauskas
17 įvarč.14 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Žilvinas Kymantas
17
0
0
  Žymantas Butkus
14
1
0
  Aivaras Lukošius
13
0
0
  Irmantas Medutis
11
0
0
  Audrius Vitkauskas
10
1
0
  Tadas Gudauskas
10
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
8
0
0
  Aurimas Jurgelevičius
8
0
0
  Saulius Varkalis
7
0
0
  Mindaugas Bielskis
5
1
0
  Rokas Borusas
4
1
0
  Audrius Tolis
3
0
0
  Edvinas Razutis
2
0
0
  Mantas Grigaitis
2
0
0
  Marius Valskis
2
0
0
  Andrius Pancerovas
1
0
0
  Robertas Tranas
1
1
0
  Kazimieras Žutautas
1
0
0
  Robertas Šalkauskas
1
0
0
  Constantin Wunder
1
0
0
  Justas Noreika
0
0
0
  Andrius Dačkus
0
0
0
  Vitalij Novikov
0
0
0
  Zigmas Butkus
0
1
0
  Tomas Mačiulis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
PORT MARE
4:0
VAKARŲ FRONTAS
2
2019-05-02
PORT MARE
10:0
MEMEL
3
2019-05-09
SAREMA
2:5
PORT MARE
4
2019-05-16
PORT MARE
8:4
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
2019-05-23
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:3
PORT MARE
6
2019-05-30
PORT MARE
10:2
KRUOPA
7
2019-06-06
FK "GRANATA"
3:2
PORT MARE
8
2019-06-13
PORT MARE
3:0
FELIŪGA
9
2019-06-20
FC "SUOLIUKAS"
0:1
PORT MARE
10
2019-07-03
PORT MARE
4:0
KLAIPĖDOS UOSTAS
11
2019-07-23
KLAIPĖDA CITY
1:5
PORT MARE
12
2019-08-01
PORT MARE
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
13
2019-08-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:6
PORT MARE
14
2019-08-15
PORT MARE
6:3
MEGLARAS
15
2019-08-22
FOTOAPARATAS.LT
1:6
PORT MARE
16
2019-08-27
PORT MARE
14:2
MOSĖDIS
17
2019-09-04
ELVITRANSA
1:8
PORT MARE
18
2019-09-19
FK "VS-JONUŠAI"
2:6
PORT MARE
19
2019-09-20
NAUTICA
2:11
PORT MARE

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai