KLAIPĖDOS UOSTAS
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
32 (vid. 3.56)
ĮMUŠTA
16 (vid. 1.78)
PRALEISTA
16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas TilvikasOrestas AbramavičiusJurijus KurbangalijevasRobertas BaltuonėStasys Brazauskas
5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mindaugas Tilvikas
5
2
0
  Orestas Abramavičius
5
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
5
0
0
  Robertas Baltuonė
3
0
0
  Stasys Brazauskas
3
0
0
  Tadas Jaugelavičius
2
0
0
  Andrius Vaitonis
2
0
0
  Robertas Kratavičius
2
0
0
  Andrius Piekus
1
0
0
  Žydrūnas Karpis
1
0
0
  Eimantas Rudavičius
1
0
0
  Valerijus Žukovas
1
0
0
  Egidijus Šakys
1
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Egidijus Bucevičius
0
0
0
  Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
  Gediminas Norkevičius
0
0
0
  Mantas Mažionis
0
0
0
  Tomas Vainora
0
0
0
  Antanas Navickas
0
0
0
  Jurij Timanov
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Tadas Nikontas
0
0
0
  Ramūnas Litvinas
0
0
0
  Gintaras Merkevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2
2019-04-29
AGLUONA-GARANT GROUP
2:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2019-05-08
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-05-16
MEGLARAS
2:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2019-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:3
FOTOAPARATAS.LT
6
2019-05-30
MOSĖDIS
1:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2019-06-05
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:0
ELVITRANSA
8
2019-06-10
FK "VS-JONUŠAI"
2:1
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2019-06-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:2
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
10
2019-07-03
20.00
PORT MARE
-
KLAIPĖDOS UOSTAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

19.00
MEGLARAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

20.05
FC "SUOLIUKAS" - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

21.10
FK "GRANATA" - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
3. PORT MARE 8 21
4. FC "SUOLIUKAS" 8 21
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
6. FK "GRANATA" 8 18
7. FELIŪGA 9 18
8. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
9. KRUOPA 9 18
10. SAREMA 8 17
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 9 6
15. MEMEL 9 6
16. MOSĖDIS 9 6
17. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
18. FOTOAPARATAS.LT 8 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
20. MEGLARAS 8 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai