KLAIPĖDOS UOSTAS
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
43 (vid. 3.07)
ĮMUŠTA
32 (vid. 2.29)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Orestas AbramavičiusMindaugas TilvikasJurijus KurbangalijevasRobertas BaltuonėŽydrūnas Karpis
6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Orestas Abramavičius
6
0
0
  Mindaugas Tilvikas
5
2
0
  Jurijus Kurbangalijevas
5
0
0
  Robertas Baltuonė
3
0
0
  Žydrūnas Karpis
3
0
0
  Egidijus Bucevičius
3
0
0
  Stasys Brazauskas
3
0
0
  Andrius Vaitonis
3
0
0
  Gerdas Kančelskis
3
0
0
  Andrius Piekus
2
0
0
  Tadas Jaugelavičius
2
1
0
  Robertas Kratavičius
2
0
0
  Eimantas Rudavičius
1
0
0
  Valerijus Žukovas
1
0
0
  Egidijus Šakys
1
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
  Gediminas Norkevičius
0
0
0
  Mantas Mažionis
0
0
0
  Antanas Navickas
0
0
0
  Jurij Timanov
0
0
0
  Tadas Nikontas
0
0
0
  Ramūnas Litvinas
0
0
0
  Gintaras Merkevičius
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tomas Vainora
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2
2019-04-29
AGLUONA-GARANT GROUP
2:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2019-05-08
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-05-16
MEGLARAS
2:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2019-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:3
FOTOAPARATAS.LT
6
2019-05-30
MOSĖDIS
1:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2019-06-05
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:0
ELVITRANSA
8
2019-06-10
FK "VS-JONUŠAI"
2:1
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2019-06-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:2
NAUTICA
10
2019-07-03
PORT MARE
4:0
KLAIPĖDOS UOSTAS
11
2019-07-24
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:0
MEMEL
12
2019-07-29
SAREMA
9:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
13
2019-08-08
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:1
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
14
2019-08-13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:0
KLAIPĖDOS UOSTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2019-08-22
20.05
KLAIPĖDOS UOSTAS
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai