AGLUONA-GARANT GROUP
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
16
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
34 (vid. 1.79)
ĮMUŠTA
120 (vid. 6.32)
PRALEISTA
-86
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius ArbačiauskasTomas PetraškaEimantas PaulikasPaulius BaranauskasEimantas Šeškevičius
6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Arbačiauskas
6
0
0
  Tomas Petraška
5
3
0
  Eimantas Paulikas
4
0
0
  Paulius Baranauskas
3
0
0
  Eimantas Šeškevičius
3
2
0
  Kęstas Putys
3
0
0
  Andrius Ivanovas
3
0
0
  Gytis Ragauskas
3
0
0
  Ignas Kvedaras
1
0
0
  Valdas Valančius
1
0
0
  Mantas Česnakas
1
1
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Vidmantas Kemzūra
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Algirdas Gudkovas
0
0
0
  Kęstutis Šidlauskas
0
0
0
  Harijus Uselis
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Ovidijus Jakubaitis
0
0
0
  Gražvydas Šimkus
0
0
0
  Tomas Latauskas
0
0
0
  Benas Dziena
0
0
0
  Saulius Zlotnikovas
0
0
0
  Vaidas Liutkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vytautas Zablockis
0
0
0
  Ivan Bozok
0
0
0
  Andrius Nekrevičius
0
0
0
  Rolandas Rudzevičius
0
0
0
  Renaldas Ševčenko
0
0
0
  Žilvinas Ribaltavičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
FC "SUOLIUKAS"
10:3
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2019-04-29
AGLUONA-GARANT GROUP
2:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2019-05-06
KLAIPĖDA CITY
13:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2019-05-13
VAKARŲ FRONTAS
7:3
AGLUONA-GARANT GROUP
5
2019-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2019-05-29
MEGLARAS
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-06-05
AGLUONA-GARANT GROUP
1:3
FOTOAPARATAS.LT
8
2019-06-13
MOSĖDIS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2019-06-18
AGLUONA-GARANT GROUP
0:7
ELVITRANSA
10
2019-06-26
FK "VS-JONUŠAI"
7:1
AGLUONA-GARANT GROUP
11
2019-07-22
AGLUONA-GARANT GROUP
5:6
NAUTICA
12
2019-08-01
PORT MARE
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
13
2019-08-06
AGLUONA-GARANT GROUP
5:3
MEMEL
14
2019-08-15
SAREMA
6:2
AGLUONA-GARANT GROUP
15
2019-08-19
AGLUONA-GARANT GROUP
3:5
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
16
2019-08-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:0
AGLUONA-GARANT GROUP
17
2019-09-05
AGLUONA-GARANT GROUP
0:4
KRUOPA
18
2019-09-10
FK "GRANATA"
7:4
AGLUONA-GARANT GROUP
19
2019-09-16
AGLUONA-GARANT GROUP
3:3
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0