Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
Klaipedos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipedos miesto salės futbolo pirmenybės
II lyga
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto veteranų (35+)
salės futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
AGLUONA-GARANT GROUP
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
16
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
34
(vid. 1.79)
ĮMUŠTA
120
(vid. 6.32)
PRALEISTA
-86
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius Arbačiauskas
Tomas Petraška
Eimantas Paulikas
Paulius Baranauskas
Eimantas Šeškevičius
6 įvarč.
5 įvarč.
4 įvarč.
3 įvarč.
3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Arbačiauskas
6
0
0
Tomas Petraška
5
3
0
Eimantas Paulikas
4
0
0
Paulius Baranauskas
3
0
0
Eimantas Šeškevičius
3
2
0
Kęstas Putys
3
0
0
Andrius Ivanovas
3
0
0
Gytis Ragauskas
3
0
0
Ignas Kvedaras
1
0
0
Valdas Valančius
1
0
0
Mantas Česnakas
1
1
0
Mindaugas Jasas
0
0
0
Vidmantas Kemzūra
0
0
0
Andrius Alunderis
0
0
0
Algirdas Gudkovas
0
0
0
Kęstutis Šidlauskas
0
0
0
Harijus Uselis
0
0
0
Aurimas Petraitis
0
0
0
Ovidijus Jakubaitis
0
0
0
Gražvydas Šimkus
0
0
0
Tomas Latauskas
0
0
0
Benas Dziena
0
0
0
Saulius Zlotnikovas
0
0
0
Vaidas Liutkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vytautas Zablockis
0
0
0
Ivan Bozok
0
0
0
Andrius Nekrevičius
0
0
0
Rolandas Rudzevičius
0
0
0
Renaldas Ševčenko
0
0
0
Žilvinas Ribaltavičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
FC "SUOLIUKAS"
10:3
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2019-04-29
AGLUONA-GARANT GROUP
2:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2019-05-06
KLAIPĖDA CITY
13:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2019-05-13
VAKARŲ FRONTAS
7:3
AGLUONA-GARANT GROUP
5
2019-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2019-05-29
MEGLARAS
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-06-05
AGLUONA-GARANT GROUP
1:3
FOTOAPARATAS.LT
8
2019-06-13
MOSĖDIS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2019-06-18
AGLUONA-GARANT GROUP
0:7
ELVITRANSA
10
2019-06-26
FK "VS-JONUŠAI"
7:1
AGLUONA-GARANT GROUP
11
2019-07-22
AGLUONA-GARANT GROUP
5:6
NAUTICA
12
2019-08-01
PORT MARE
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
13
2019-08-06
AGLUONA-GARANT GROUP
5:3
MEMEL
14
2019-08-15
SAREMA
6:2
AGLUONA-GARANT GROUP
15
2019-08-19
AGLUONA-GARANT GROUP
3:5
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
16
2019-08-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:0
AGLUONA-GARANT GROUP
17
2019-09-05
AGLUONA-GARANT GROUP
0:4
KRUOPA
18
2019-09-10
FK "GRANATA"
7:4
AGLUONA-GARANT GROUP
19
2019-09-16
AGLUONA-GARANT GROUP
3:3
FELIŪGA
Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
Informacija
KLFF.lt - 2015