NAUTICA
10
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
33
TAŠKAI
76 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
68 (vid. 3.58)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arnoldas NausėdasEimantas PabrėžaMantas ZubavičiusArnas ŠimkevičiusVilius Norvilas
18 įvarč.11 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Arnoldas Nausėdas
18
0
0
  Eimantas Pabrėža
11
0
0
  Mantas Zubavičius
9
0
0
  Arnas Šimkevičius
6
0
0
  Vilius Norvilas
5
0
0
  Edmundas Gaigalas
4
1
0
  German Michno
3
0
0
  Osvaldas Pliuškys
3
0
0
  Mindaugas Kinčius
2
0
0
  Marius Stoukus
2
1
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Jurij Jeremejev
2
0
0
  Andrej Višnevskij
1
0
0
  Vladimir Gerasimov
1
2
0
  Lukas Pozdejevas
1
0
0
  Justas Valužis
1
1
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Vakaris Luzgauskas
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aleksandr Vasiljev
1
0
0
  Tautvydas Špiegis
1
0
0
  Nerijus Kosmakov
1
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Deividas Kubilius
0
0
0
  Kasparas Tutlys
0
0
0
  Stanislav Simachov
0
0
0
  Dangis Gailiušis
0
0
0
  Michail Polevanov
0
0
0
  Gerdas Kančelskis
0
1
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
MEMEL
0:4
NAUTICA
2
2019-04-30
NAUTICA
2:2
SAREMA
3
2019-05-08
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
NAUTICA
4
2019-05-14
NAUTICA
0:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2019-05-20
KRUOPA
6:2
NAUTICA
6
2019-05-27
NAUTICA
3:5
FK "GRANATA"
7
2019-06-03
FELIŪGA
2:3
NAUTICA
8
2019-06-10
NAUTICA
0:1
FC "SUOLIUKAS"
9
2019-06-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:2
NAUTICA
10
2019-06-27
NAUTICA
4:2
KLAIPĖDA CITY
11
2019-07-22
AGLUONA-GARANT GROUP
5:6
NAUTICA
12
2019-07-31
NAUTICA
2:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
13
2019-08-05
MEGLARAS
4:7
NAUTICA
14
2019-08-12
NAUTICA
6:3
FOTOAPARATAS.LT
15
2019-08-19
MOSĖDIS
4:16
NAUTICA
16
2019-08-26
NAUTICA
3:3
ELVITRANSA
17
2019-09-09
FK "VS-JONUŠAI"
2:3
NAUTICA
18
2019-09-11
NAUTICA
8:6
VAKARŲ FRONTAS
19
2019-09-20
NAUTICA
2:11
PORT MARE

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
SPARTA - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. LCC MOOSE FC 0 0
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
8. FK GIRULIAI 0 0
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0