NAUTICA
7
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
23
TAŠKAI
44 (vid. 3.14)
ĮMUŠTA
42 (vid. 3.00)
PRALEISTA
2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arnoldas NausėdasEdmundas GaigalasMantas ZubavičiusVilius NorvilasGerman Michno
10 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Arnoldas Nausėdas
10
0
0
  Edmundas Gaigalas
4
1
0
  Mantas Zubavičius
4
0
0
  Vilius Norvilas
4
0
0
  German Michno
3
0
0
  Eimantas Pabrėža
3
0
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Osvaldas Pliuškys
2
0
0
  Jurij Jeremejev
2
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Marius Stoukus
1
0
0
  Aleksandr Vasiljev
1
0
0
  Vladimir Gerasimov
1
1
0
  Lukas Pozdejevas
1
0
0
  Justas Valužis
1
1
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Vakaris Luzgauskas
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tautvydas Špiegis
1
0
0
  Nerijus Kosmakov
1
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Deividas Kubilius
0
0
0
  Kasparas Tutlys
0
0
0
  Stanislav Simachov
0
0
0
  Dangis Gailiušis
0
0
0
  Michail Polevanov
0
0
0
  Gerdas Kančelskis
0
1
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
MEMEL
0:4
NAUTICA
2
2019-04-30
NAUTICA
2:2
SAREMA
3
2019-05-08
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
NAUTICA
4
2019-05-14
NAUTICA
0:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2019-05-20
KRUOPA
6:2
NAUTICA
6
2019-05-27
NAUTICA
3:5
FK "GRANATA"
7
2019-06-03
FELIŪGA
2:3
NAUTICA
8
2019-06-10
NAUTICA
0:1
FC "SUOLIUKAS"
9
2019-06-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:2
NAUTICA
10
2019-06-27
NAUTICA
4:2
KLAIPĖDA CITY
11
2019-07-22
AGLUONA-GARANT GROUP
5:6
NAUTICA
12
2019-07-31
NAUTICA
2:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
13
2019-08-05
MEGLARAS
4:7
NAUTICA
14
2019-08-12
NAUTICA
6:3
FOTOAPARATAS.LT

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2019-08-19
19.00
MOSĖDIS
-
NAUTICA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai