NAUTICA
10
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
33
TAŠKAI
76 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
68 (vid. 3.58)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arnoldas NausėdasEimantas PabrėžaMantas ZubavičiusArnas ŠimkevičiusVilius Norvilas
18 įvarč.11 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Arnoldas Nausėdas
18
0
0
  Eimantas Pabrėža
11
0
0
  Mantas Zubavičius
9
0
0
  Arnas Šimkevičius
6
0
0
  Vilius Norvilas
5
0
0
  Edmundas Gaigalas
4
1
0
  German Michno
3
0
0
  Osvaldas Pliuškys
3
0
0
  Mindaugas Kinčius
2
0
0
  Marius Stoukus
2
1
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Jurij Jeremejev
2
0
0
  Andrej Višnevskij
1
0
0
  Vladimir Gerasimov
1
2
0
  Lukas Pozdejevas
1
0
0
  Justas Valužis
1
1
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Vakaris Luzgauskas
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Aleksandr Vasiljev
1
0
0
  Tautvydas Špiegis
1
0
0
  Nerijus Kosmakov
1
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Deividas Kubilius
0
0
0
  Kasparas Tutlys
0
0
0
  Stanislav Simachov
0
0
0
  Dangis Gailiušis
0
0
0
  Michail Polevanov
0
0
0
  Gerdas Kančelskis
0
1
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
MEMEL
0:4
NAUTICA
2
2019-04-30
NAUTICA
2:2
SAREMA
3
2019-05-08
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
NAUTICA
4
2019-05-14
NAUTICA
0:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2019-05-20
KRUOPA
6:2
NAUTICA
6
2019-05-27
NAUTICA
3:5
FK "GRANATA"
7
2019-06-03
FELIŪGA
2:3
NAUTICA
8
2019-06-10
NAUTICA
0:1
FC "SUOLIUKAS"
9
2019-06-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:2
NAUTICA
10
2019-06-27
NAUTICA
4:2
KLAIPĖDA CITY
11
2019-07-22
AGLUONA-GARANT GROUP
5:6
NAUTICA
12
2019-07-31
NAUTICA
2:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
13
2019-08-05
MEGLARAS
4:7
NAUTICA
14
2019-08-12
NAUTICA
6:3
FOTOAPARATAS.LT
15
2019-08-19
MOSĖDIS
4:16
NAUTICA
16
2019-08-26
NAUTICA
3:3
ELVITRANSA
17
2019-09-09
FK "VS-JONUŠAI"
2:3
NAUTICA
18
2019-09-11
NAUTICA
8:6
VAKARŲ FRONTAS
19
2019-09-20
NAUTICA
2:11
PORT MARE

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai