SAREMA
14
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
46
TAŠKAI
114 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
40 (vid. 2.11)
PRALEISTA
74
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasMykolas KaveckasErnestas AleknaVytautas LaurinaitisRamūnas Narvilas
40 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Karolis Kelpšas
40
2
0
  Mykolas Kaveckas
13
0
0
  Ernestas Alekna
11
2
0
  Vytautas Laurinaitis
10
1
0
  Ramūnas Narvilas
9
1
0
  Dalius Tomkevičius
6
2
1
  Evaldas Garbauskas
3
0
0
  Tomas Bardauskas
2
0
0
  Marsel Balasanov
2
0
0
  Bartas Butinas
2
0
0
  Rokas Girtautas
1
0
0
  Paulius Ruseckas
1
0
0
  Donatas Montvidas
1
0
0
  Scott Palmer
1
0
0
  Robertas Žižys
1
0
0
  Mantas Tėvelis
1
3
0
  Simas Kaušas
0
0
0
  Marius Ežerskis
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0
  Lukas Šarkauskis
0
1
0
  Chadie Naeim
0
0
0
  Jurij Miruta
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Ernestas Razonas
5
0
0
  Evaldas Skyrius
4
0
0
  Lukas Kereišis
0
0
0
  Tadas Vitkauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
SAREMA
3:2
FK "VS-JONUŠAI"
2
2019-04-30
NAUTICA
2:2
SAREMA
3
2019-05-09
SAREMA
2:5
PORT MARE
4
2019-05-14
MEMEL
3:7
SAREMA
5
2019-05-23
SAREMA
7:3
VAKARŲ FRONTAS
6
2019-05-28
SAREMA
10:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
2019-06-04
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:1
SAREMA
8
2019-06-10
SAREMA
11:3
KRUOPA
9
2019-06-20
FK "GRANATA"
1:4
SAREMA
10
2019-06-25
SAREMA
2:2
FELIŪGA
11
2019-07-25
FC "SUOLIUKAS"
2:7
SAREMA
12
2019-07-29
SAREMA
9:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
13
2019-08-07
KLAIPĖDA CITY
0:2
SAREMA
14
2019-08-15
SAREMA
6:2
AGLUONA-GARANT GROUP
15
2019-08-21
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:3
SAREMA
16
2019-08-27
SAREMA
6:3
MEGLARAS
17
2019-09-02
FOTOAPARATAS.LT
0:11
SAREMA
18
2019-09-09
SAREMA
14:1
MOSĖDIS
19
2019-09-19
ELVITRANSA
1:7
SAREMA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai