FC "SUOLIUKAS"
11
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
34
TAŠKAI
72 (vid. 3.79)
ĮMUŠTA
41 (vid. 2.16)
PRALEISTA
31
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arvydas DapkusEdgar DorogavcevSergej SmyslovŠarūnas GenčiusAndrej Smyslov
13 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Arvydas Dapkus
13
2
0
  Edgar Dorogavcev
11
2
0
  Sergej Smyslov
8
2
0
  Šarūnas Genčius
8
2
0
  Andrej Smyslov
7
1
0
  Mindaugas Žemaitaitis
4
0
0
  Vilius Mišeika
2
0
0
  Artiom Drozdov
2
0
0
  Žygimantas Šakys
1
2
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Tadas Baronas
1
0
0
  Ernestas Gedminas
0
1
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0
  Viktor Zujev
0
4
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Stanislav Normantas
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Vasi Zyba
0
0
0
  Tomas Pudživėlis
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Anton Ananjev
12
1
0
  Jevgenij Slugin
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
FC "SUOLIUKAS"
10:3
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2019-05-02
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:1
FC "SUOLIUKAS"
3
2019-05-08
FC "SUOLIUKAS"
6:2
MEGLARAS
4
2019-05-13
FOTOAPARATAS.LT
0:4
FC "SUOLIUKAS"
5
2019-05-20
FC "SUOLIUKAS"
8:0
MOSĖDIS
6
2019-05-29
ELVITRANSA
2:6
FC "SUOLIUKAS"
7
2019-06-04
FC "SUOLIUKAS"
0:4
FK "VS-JONUŠAI"
8
2019-06-10
NAUTICA
0:1
FC "SUOLIUKAS"
9
2019-06-20
FC "SUOLIUKAS"
0:1
PORT MARE
10
2019-06-26
MEMEL
0:8
FC "SUOLIUKAS"
11
2019-07-25
FC "SUOLIUKAS"
2:7
SAREMA
12
2019-08-01
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3:9
FC "SUOLIUKAS"
13
2019-08-05
FC "SUOLIUKAS"
0:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2019-08-13
KRUOPA
1:8
FC "SUOLIUKAS"
15
2019-08-21
FC "SUOLIUKAS"
2:6
FK "GRANATA"
16
2019-08-28
FELIŪGA
3:1
FC "SUOLIUKAS"
17
2019-09-03
FC "SUOLIUKAS"
2:1
VAKARŲ FRONTAS
18
2019-09-12
FC "SUOLIUKAS"
2:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
19
2019-09-17
KLAIPĖDA CITY
4:2
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai