FC "SUOLIUKAS"
11
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
34
TAŠKAI
72 (vid. 3.79)
ĮMUŠTA
41 (vid. 2.16)
PRALEISTA
31
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arvydas DapkusEdgar DorogavcevSergej SmyslovŠarūnas GenčiusAndrej Smyslov
13 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Arvydas Dapkus
13
2
0
  Edgar Dorogavcev
11
2
0
  Sergej Smyslov
8
2
0
  Šarūnas Genčius
8
2
0
  Andrej Smyslov
7
1
0
  Mindaugas Žemaitaitis
4
0
0
  Vilius Mišeika
2
0
0
  Artiom Drozdov
2
0
0
  Žygimantas Šakys
1
2
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Tadas Baronas
1
0
0
  Ernestas Gedminas
0
1
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0
  Viktor Zujev
0
4
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Stanislav Normantas
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Vasi Zyba
0
0
0
  Tomas Pudživėlis
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Anton Ananjev
12
1
0
  Jevgenij Slugin
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
FC "SUOLIUKAS"
10:3
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2019-05-02
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:1
FC "SUOLIUKAS"
3
2019-05-08
FC "SUOLIUKAS"
6:2
MEGLARAS
4
2019-05-13
FOTOAPARATAS.LT
0:4
FC "SUOLIUKAS"
5
2019-05-20
FC "SUOLIUKAS"
8:0
MOSĖDIS
6
2019-05-29
ELVITRANSA
2:6
FC "SUOLIUKAS"
7
2019-06-04
FC "SUOLIUKAS"
0:4
FK "VS-JONUŠAI"
8
2019-06-10
NAUTICA
0:1
FC "SUOLIUKAS"
9
2019-06-20
FC "SUOLIUKAS"
0:1
PORT MARE
10
2019-06-26
MEMEL
0:8
FC "SUOLIUKAS"
11
2019-07-25
FC "SUOLIUKAS"
2:7
SAREMA
12
2019-08-01
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3:9
FC "SUOLIUKAS"
13
2019-08-05
FC "SUOLIUKAS"
0:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2019-08-13
KRUOPA
1:8
FC "SUOLIUKAS"
15
2019-08-21
FC "SUOLIUKAS"
2:6
FK "GRANATA"
16
2019-08-28
FELIŪGA
3:1
FC "SUOLIUKAS"
17
2019-09-03
FC "SUOLIUKAS"
2:1
VAKARŲ FRONTAS
18
2019-09-12
FC "SUOLIUKAS"
2:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
19
2019-09-17
KLAIPĖDA CITY
4:2
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai