Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-21, 15 turas.
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
FC "SUOLIUKAS" 2:6 FK "GRANATA"
(0:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Arvydas Dapkus
Vilius Mišeika
Viktor Zujev
Anton Ananjev
Mindaugas Žemaitaitis
Tadas Baronas
Tomas Pudživėlis
6 min. 0:1
Kęstutis Ivaškevičius
26 min. 0:2
Kęstutis Ivaškevičius
33 min. 0:3
Artūras Kumpis
35 min. 0:4
Artūras Kumpis
Įvartis į savo vartus
38 min. 0:5
40 min. 1:5
Įvartis į savo vartus
48 min. 1:6
Artūras Kumpis
Sergej Smyslov
54 min. 2:6
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Artūras Kumpis
Artūras Jakovenka
Titas Mikelis
Tomas Jonušas
Kęstutis Ivaškevičius
Nerijus Paulauskas
Andrius Jokšas
Donatas Anužis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Edgar Dorogavcev, Sergej Smyslov, Andrius Jokšas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0