FELIŪGA
7
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
44 (vid. 2.32)
ĮMUŠTA
47 (vid. 2.47)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jurgis PetrauskasAidas ViršilasDarius GritkusMantas PakalniškisPetras Jokužis
12 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jurgis Petrauskas
12
0
0
  Aidas Viršilas
10
3
0
  Darius Gritkus
6
3
0
  Mantas Pakalniškis
6
1
0
  Petras Jokužis
4
0
0
  Tadas Surblys
3
1
0
  Vitalij Sokolov
2
0
0
  Šarūnas Banys
1
0
0
  Jonas Lisauskas
0
0
0
  Marius Runkauskas
0
1
0
  Romualdas Runkauskas
0
0
0
  Liudvikas Urbikas
0
0
0
  Aivaras Kubilius
0
0
0
  Vaidas Maziliauskas
0
0
0
  Andrej Palec
0
0
0
  Ričardas Ugintas
0
0
0
  Aleksej Vorovskij
0
1
0
  Rimvydas Puškorius
0
0
0
  Justas Rupeika
0
2
0
  Karolis Jundulas
0
0
0
  Nerijus Viskantas
0
0
0
  Rytis Zabita
0
0
0
  Domininkas Matutis
0
1
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
FELIŪGA
5:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-04-29
MEGLARAS
0:5
FELIŪGA
3
2019-05-08
FELIŪGA
2:0
FOTOAPARATAS.LT
4
2019-05-15
MOSĖDIS
0:7
FELIŪGA
5
2019-05-22
FELIŪGA
2:1
ELVITRANSA
6
2019-05-27
FK "VS-JONUŠAI"
1:0
FELIŪGA
7
2019-06-03
FELIŪGA
2:3
NAUTICA
8
2019-06-13
PORT MARE
3:0
FELIŪGA
9
2019-06-19
FELIŪGA
5:3
MEMEL
10
2019-06-25
SAREMA
2:2
FELIŪGA
11
2019-07-25
FELIŪGA
1:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
12
2019-07-30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FELIŪGA
13
2019-08-05
FELIŪGA
2:5
KRUOPA
14
2019-08-14
FK "GRANATA"
2:0
FELIŪGA
15
2019-08-20
FELIŪGA
0:2
VAKARŲ FRONTAS
16
2019-08-28
FELIŪGA
3:1
FC "SUOLIUKAS"
17
2019-09-04
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:3
FELIŪGA
18
2019-09-10
FELIŪGA
1:12
KLAIPĖDA CITY
19
2019-09-16
AGLUONA-GARANT GROUP
3:3
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai