Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
FELIŪGA
7
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
44
(vid. 2.32)
ĮMUŠTA
47
(vid. 2.47)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jurgis Petrauskas
Aidas Viršilas
Darius Gritkus
Mantas Pakalniškis
Petras Jokužis
12 įvarč.
10 įvarč.
6 įvarč.
6 įvarč.
4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Jurgis Petrauskas
12
0
0
Aidas Viršilas
10
3
0
Darius Gritkus
6
3
0
Mantas Pakalniškis
6
1
0
Petras Jokužis
4
0
0
Tadas Surblys
3
1
0
Vitalij Sokolov
2
0
0
Šarūnas Banys
1
0
0
Jonas Lisauskas
0
0
0
Marius Runkauskas
0
1
0
Romualdas Runkauskas
0
0
0
Liudvikas Urbikas
0
0
0
Aivaras Kubilius
0
0
0
Vaidas Maziliauskas
0
0
0
Andrej Palec
0
0
0
Ričardas Ugintas
0
0
0
Aleksej Vorovskij
0
1
0
Rimvydas Puškorius
0
0
0
Justas Rupeika
0
2
0
Karolis Jundulas
0
0
0
Nerijus Viskantas
0
0
0
Rytis Zabita
0
0
0
Domininkas Matutis
0
1
0
Vygandas Jurkaitis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
FELIŪGA
5:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-04-29
MEGLARAS
0:5
FELIŪGA
3
2019-05-08
FELIŪGA
2:0
FOTOAPARATAS.LT
4
2019-05-15
MOSĖDIS
0:7
FELIŪGA
5
2019-05-22
FELIŪGA
2:1
ELVITRANSA
6
2019-05-27
FK "VS-JONUŠAI"
1:0
FELIŪGA
7
2019-06-03
FELIŪGA
2:3
NAUTICA
8
2019-06-13
PORT MARE
3:0
FELIŪGA
9
2019-06-19
FELIŪGA
5:3
MEMEL
10
2019-06-25
SAREMA
2:2
FELIŪGA
11
2019-07-25
FELIŪGA
1:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
12
2019-07-30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FELIŪGA
13
2019-08-05
FELIŪGA
2:5
KRUOPA
14
2019-08-14
FK "GRANATA"
2:0
FELIŪGA
15
2019-08-20
FELIŪGA
0:2
VAKARŲ FRONTAS
16
2019-08-28
FELIŪGA
3:1
FC "SUOLIUKAS"
17
2019-09-04
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:3
FELIŪGA
18
2019-09-10
FELIŪGA
1:12
KLAIPĖDA CITY
19
2019-09-16
AGLUONA-GARANT GROUP
3:3
FELIŪGA
Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015