FELIŪGA
7
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
44 (vid. 2.32)
ĮMUŠTA
47 (vid. 2.47)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jurgis PetrauskasAidas ViršilasDarius GritkusMantas PakalniškisPetras Jokužis
12 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jurgis Petrauskas
12
0
0
  Aidas Viršilas
10
3
0
  Darius Gritkus
6
3
0
  Mantas Pakalniškis
6
1
0
  Petras Jokužis
4
0
0
  Tadas Surblys
3
1
0
  Vitalij Sokolov
2
0
0
  Šarūnas Banys
1
0
0
  Jonas Lisauskas
0
0
0
  Marius Runkauskas
0
1
0
  Romualdas Runkauskas
0
0
0
  Liudvikas Urbikas
0
0
0
  Aivaras Kubilius
0
0
0
  Vaidas Maziliauskas
0
0
0
  Andrej Palec
0
0
0
  Ričardas Ugintas
0
0
0
  Aleksej Vorovskij
0
1
0
  Rimvydas Puškorius
0
0
0
  Justas Rupeika
0
2
0
  Karolis Jundulas
0
0
0
  Nerijus Viskantas
0
0
0
  Rytis Zabita
0
0
0
  Domininkas Matutis
0
1
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
FELIŪGA
5:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-04-29
MEGLARAS
0:5
FELIŪGA
3
2019-05-08
FELIŪGA
2:0
FOTOAPARATAS.LT
4
2019-05-15
MOSĖDIS
0:7
FELIŪGA
5
2019-05-22
FELIŪGA
2:1
ELVITRANSA
6
2019-05-27
FK "VS-JONUŠAI"
1:0
FELIŪGA
7
2019-06-03
FELIŪGA
2:3
NAUTICA
8
2019-06-13
PORT MARE
3:0
FELIŪGA
9
2019-06-19
FELIŪGA
5:3
MEMEL
10
2019-06-25
SAREMA
2:2
FELIŪGA
11
2019-07-25
FELIŪGA
1:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
12
2019-07-30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FELIŪGA
13
2019-08-05
FELIŪGA
2:5
KRUOPA
14
2019-08-14
FK "GRANATA"
2:0
FELIŪGA
15
2019-08-20
FELIŪGA
0:2
VAKARŲ FRONTAS
16
2019-08-28
FELIŪGA
3:1
FC "SUOLIUKAS"
17
2019-09-04
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:3
FELIŪGA
18
2019-09-10
FELIŪGA
1:12
KLAIPĖDA CITY
19
2019-09-16
AGLUONA-GARANT GROUP
3:3
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai