KRUOPA
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
29
TAŠKAI
61 (vid. 3.21)
ĮMUŠTA
77 (vid. 4.05)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej AfanasjevAndrej KonovalovMaksim JegorovMaksim NevoliaLaurynas Norkus
11 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Andrej Afanasjev
11
0
1
  Andrej Konovalov
9
0
0
  Maksim Jegorov
8
1
0
  Maksim Nevolia
7
0
0
  Laurynas Norkus
5
1
0
  Karolis Norvilas
4
0
0
  Sergej Fiodorov
3
0
0
  Eduardas Davidonis
2
0
0
  Vladimiras Molis
2
1
0
  Rolandas Uznys
2
0
0
  Eduard Garšanov
2
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Andrej Makov
1
0
0
  Saulius Mikalajūnas
1
1
0
  Vidas Dančenka
1
0
0
  Maksimas Melechinas
1
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Arūnas Arbatauskas
0
1
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Erikas Mockus
0
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Liudvikas Vallius
0
0
0
  Vasilij Nevolia
0
0
0
  Audrius Šopis
0
0
0
  Henrikas Daublys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
KRUOPA
3:2
FOTOAPARATAS.LT
2
2019-04-29
MOSĖDIS
0:3
KRUOPA
3
2019-05-09
KRUOPA
6:2
ELVITRANSA
4
2019-05-15
FK "VS-JONUŠAI"
3:1
KRUOPA
5
2019-05-20
KRUOPA
6:2
NAUTICA
6
2019-05-30
PORT MARE
10:2
KRUOPA
7
2019-06-06
KRUOPA
4:0
MEMEL
8
2019-06-10
SAREMA
11:3
KRUOPA
9
2019-06-18
KRUOPA
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
10
2019-06-28
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:1
KRUOPA
11
2019-07-23
KRUOPA
7:4
VAKARŲ FRONTAS
12
2019-07-29
KRUOPA
1:5
FK "GRANATA"
13
2019-08-05
FELIŪGA
2:5
KRUOPA
14
2019-08-13
KRUOPA
1:8
FC "SUOLIUKAS"
15
2019-08-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
6:3
KRUOPA
16
2019-08-30
KRUOPA
0:10
KLAIPĖDA CITY
17
2019-09-05
AGLUONA-GARANT GROUP
0:4
KRUOPA
18
2019-09-12
KRUOPA
1:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
19
2019-09-16
MEGLARAS
3:7
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0