KRUOPA
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
31 (vid. 3.44)
ĮMUŠTA
32 (vid. 3.56)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej AfanasjevMaksim JegorovAndrej KonovalovMaksim NevoliaSergej Fiodorov
8 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Andrej Afanasjev
8
0
1
  Maksim Jegorov
4
0
0
  Andrej Konovalov
3
0
0
  Maksim Nevolia
3
0
0
  Sergej Fiodorov
3
0
0
  Laurynas Norkus
3
1
0
  Eduard Garšanov
2
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Andrej Makov
1
0
0
  Rolandas Uznys
1
0
0
  Saulius Mikalajūnas
1
1
0
  Maksimas Melechinas
1
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Eduardas Davidonis
0
0
0
  Arūnas Arbatauskas
0
0
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Vladimiras Molis
0
0
0
  Erikas Mockus
0
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Liudvikas Vallius
0
0
0
  Vasilij Nevolia
0
0
0
  Audrius Šopis
0
0
0
  Vidas Dančenka
0
0
0
  Henrikas Daublys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
KRUOPA
3:2
FOTOAPARATAS.LT
2
2019-04-29
MOSĖDIS
0:3
KRUOPA
3
2019-05-09
KRUOPA
6:2
ELVITRANSA
4
2019-05-15
FK "VS-JONUŠAI"
3:1
KRUOPA
5
2019-05-20
KRUOPA
6:2
NAUTICA
6
2019-05-30
PORT MARE
10:2
KRUOPA
7
2019-06-06
KRUOPA
4:0
MEMEL
8
2019-06-10
SAREMA
11:3
KRUOPA
9
2019-06-18
KRUOPA
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
10
2019-06-28
19.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

19.00
MEGLARAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

20.05
FC "SUOLIUKAS" - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

21.10
FK "GRANATA" - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
3. PORT MARE 8 21
4. FC "SUOLIUKAS" 8 21
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
6. FK "GRANATA" 8 18
7. FELIŪGA 9 18
8. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
9. KRUOPA 9 18
10. SAREMA 8 17
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 9 6
15. MEMEL 9 6
16. MOSĖDIS 9 6
17. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
18. FOTOAPARATAS.LT 8 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
20. MEGLARAS 8 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai