KRUOPA
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
29
TAŠKAI
61 (vid. 3.21)
ĮMUŠTA
77 (vid. 4.05)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej AfanasjevAndrej KonovalovMaksim JegorovMaksim NevoliaLaurynas Norkus
11 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Andrej Afanasjev
11
0
1
  Andrej Konovalov
9
0
0
  Maksim Jegorov
8
1
0
  Maksim Nevolia
7
0
0
  Laurynas Norkus
5
1
0
  Karolis Norvilas
4
0
0
  Sergej Fiodorov
3
0
0
  Eduardas Davidonis
2
0
0
  Vladimiras Molis
2
1
0
  Rolandas Uznys
2
0
0
  Eduard Garšanov
2
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Andrej Makov
1
0
0
  Saulius Mikalajūnas
1
1
0
  Vidas Dančenka
1
0
0
  Maksimas Melechinas
1
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Arūnas Arbatauskas
0
1
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Erikas Mockus
0
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Liudvikas Vallius
0
0
0
  Vasilij Nevolia
0
0
0
  Audrius Šopis
0
0
0
  Henrikas Daublys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
KRUOPA
3:2
FOTOAPARATAS.LT
2
2019-04-29
MOSĖDIS
0:3
KRUOPA
3
2019-05-09
KRUOPA
6:2
ELVITRANSA
4
2019-05-15
FK "VS-JONUŠAI"
3:1
KRUOPA
5
2019-05-20
KRUOPA
6:2
NAUTICA
6
2019-05-30
PORT MARE
10:2
KRUOPA
7
2019-06-06
KRUOPA
4:0
MEMEL
8
2019-06-10
SAREMA
11:3
KRUOPA
9
2019-06-18
KRUOPA
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
10
2019-06-28
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:1
KRUOPA
11
2019-07-23
KRUOPA
7:4
VAKARŲ FRONTAS
12
2019-07-29
KRUOPA
1:5
FK "GRANATA"
13
2019-08-05
FELIŪGA
2:5
KRUOPA
14
2019-08-13
KRUOPA
1:8
FC "SUOLIUKAS"
15
2019-08-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
6:3
KRUOPA
16
2019-08-30
KRUOPA
0:10
KLAIPĖDA CITY
17
2019-09-05
AGLUONA-GARANT GROUP
0:4
KRUOPA
18
2019-09-12
KRUOPA
1:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
19
2019-09-16
MEGLARAS
3:7
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai