Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-09-16, 19 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
MEGLARAS 3:7 KRUOPA
(1:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Artūras Stučys
Arūnas Šilgalis
Deividas Balčiūnas
Nerijus Butkus
Roman Kononov
Aleksandr Ševelkov
Justas Benikas
Vitalijus Paulauskas
Andrej Prudnikov
10 min. 0:1
Maksim Jegorov
12 min. 0:2
Maksim Nevolia
Vitalijus Paulauskas
15 min. 1:2
27 min. 1:3
Rolandas Uznys
Vitalijus Paulauskas
38 min. 2:3
Vitalijus Paulauskas
43 min. 3:3
47 min. 3:4
Maksim Jegorov
54 min. 3:5
Andrej Konovalov
57 min. 3:6
Maksim Nevolia
60 min. 3:7
Maksim Nevolia
Nerijus Genupskis
Andrej Konovalov
Eduardas Davidonis
Arūnas Arbatauskas
Maksim Nevolia
Vladimiras Molis
Sergej Fiodorov
Andrej Makov
Rolandas Uznys
Maksim Jegorov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0