Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-09-16, 19 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
MEGLARAS 3:7 KRUOPA
(1:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Artūras Stučys
Arūnas Šilgalis
Deividas Balčiūnas
Nerijus Butkus
Roman Kononov
Aleksandr Ševelkov
Justas Benikas
Vitalijus Paulauskas
Andrej Prudnikov
10 min. 0:1
Maksim Jegorov
12 min. 0:2
Maksim Nevolia
Vitalijus Paulauskas
15 min. 1:2
27 min. 1:3
Rolandas Uznys
Vitalijus Paulauskas
38 min. 2:3
Vitalijus Paulauskas
43 min. 3:3
47 min. 3:4
Maksim Jegorov
54 min. 3:5
Andrej Konovalov
57 min. 3:6
Maksim Nevolia
60 min. 3:7
Maksim Nevolia
Nerijus Genupskis
Andrej Konovalov
Eduardas Davidonis
Arūnas Arbatauskas
Maksim Nevolia
Vladimiras Molis
Sergej Fiodorov
Andrej Makov
Rolandas Uznys
Maksim Jegorov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 7 18
2. KRANTONA 6 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 6 0
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. LCC MOOSE FC 8 18
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 15
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai