MEGLARAS
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
17
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
35 (vid. 1.84)
ĮMUŠTA
93 (vid. 4.89)
PRALEISTA
-58
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalijus PaulauskasRolandas KuncėMindaugas JusisNerijus ButkusRoman Kononov
10 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vitalijus Paulauskas
10
1
0
  Rolandas Kuncė
9
2
0
  Mindaugas Jusis
5
1
0
  Nerijus Butkus
4
0
0
  Roman Kononov
3
0
0
  Deividas Balčiūnas
1
3
0
  Ruslan Ašurov
1
0
0
  Tautvydas Daugėla
1
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Pranas Griškevičius
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Artūras Stučys
0
0
1
  Georgij Štukov
0
1
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Lev Gomeniuk
0
0
0
  Aleksandr Ševelkov
0
1
0
  Aleksey Limanets
0
0
0
  Vaidas Skripkauskas
0
0
0
  Žydrūnas Janavičius
0
0
0
  Ilja Petrov
0
1
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Andrej Prudnikov
0
1
0
  Lukas Prokupavičius
0
0
0
  Justas Benikas
0
2
0
  Maksimilian Kaufmann
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Mindaugas Drąsutis
0
0
0
  Laurynas Vilkas
0
0
0
  Konstantin Šeremetov
0
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
  Sijandas Plečkaitis
0
0
0
  Paulius Baranauskas
0
0
0
  Ramūnas Rašimas
0
0
0
  Kazimieras Simutis
0
0
0
  Arnoldas Nausėdas
0
0
0
  Vitold Dvorak
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
FK "GRANATA"
6:0
MEGLARAS
2
2019-04-29
MEGLARAS
0:5
FELIŪGA
3
2019-05-08
FC "SUOLIUKAS"
6:2
MEGLARAS
4
2019-05-16
MEGLARAS
2:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2019-05-21
KLAIPĖDA CITY
10:0
MEGLARAS
6
2019-05-29
MEGLARAS
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-06-06
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
MEGLARAS
8
2019-06-12
VAKARŲ FRONTAS
6:0
MEGLARAS
9
2019-06-20
MEGLARAS
2:3
FOTOAPARATAS.LT
10
2019-06-25
MOSĖDIS
0:3
MEGLARAS
11
2019-07-22
MEGLARAS
1:2
ELVITRANSA
12
2019-08-01
FK "VS-JONUŠAI"
3:1
MEGLARAS
13
2019-08-05
MEGLARAS
4:7
NAUTICA
14
2019-08-15
PORT MARE
6:3
MEGLARAS
15
2019-08-20
MEGLARAS
3:1
MEMEL
16
2019-08-27
SAREMA
6:3
MEGLARAS
17
2019-09-02
MEGLARAS
3:7
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
18
2019-09-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:2
MEGLARAS
19
2019-09-16
MEGLARAS
3:7
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai