MEGLARAS
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
17
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
35 (vid. 1.84)
ĮMUŠTA
93 (vid. 4.89)
PRALEISTA
-58
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalijus PaulauskasRolandas KuncėMindaugas JusisNerijus ButkusRoman Kononov
10 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vitalijus Paulauskas
10
1
0
  Rolandas Kuncė
9
2
0
  Mindaugas Jusis
5
1
0
  Nerijus Butkus
4
0
0
  Roman Kononov
3
0
0
  Deividas Balčiūnas
1
3
0
  Ruslan Ašurov
1
0
0
  Tautvydas Daugėla
1
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Pranas Griškevičius
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Artūras Stučys
0
0
1
  Georgij Štukov
0
1
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Lev Gomeniuk
0
0
0
  Aleksandr Ševelkov
0
1
0
  Aleksey Limanets
0
0
0
  Vaidas Skripkauskas
0
0
0
  Žydrūnas Janavičius
0
0
0
  Ilja Petrov
0
1
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Andrej Prudnikov
0
1
0
  Lukas Prokupavičius
0
0
0
  Justas Benikas
0
2
0
  Maksimilian Kaufmann
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Mindaugas Drąsutis
0
0
0
  Laurynas Vilkas
0
0
0
  Konstantin Šeremetov
0
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
0
0
0
  Sijandas Plečkaitis
0
0
0
  Paulius Baranauskas
0
0
0
  Ramūnas Rašimas
0
0
0
  Kazimieras Simutis
0
0
0
  Arnoldas Nausėdas
0
0
0
  Vitold Dvorak
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
FK "GRANATA"
6:0
MEGLARAS
2
2019-04-29
MEGLARAS
0:5
FELIŪGA
3
2019-05-08
FC "SUOLIUKAS"
6:2
MEGLARAS
4
2019-05-16
MEGLARAS
2:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2019-05-21
KLAIPĖDA CITY
10:0
MEGLARAS
6
2019-05-29
MEGLARAS
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-06-06
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
MEGLARAS
8
2019-06-12
VAKARŲ FRONTAS
6:0
MEGLARAS
9
2019-06-20
MEGLARAS
2:3
FOTOAPARATAS.LT
10
2019-06-25
MOSĖDIS
0:3
MEGLARAS
11
2019-07-22
MEGLARAS
1:2
ELVITRANSA
12
2019-08-01
FK "VS-JONUŠAI"
3:1
MEGLARAS
13
2019-08-05
MEGLARAS
4:7
NAUTICA
14
2019-08-15
PORT MARE
6:3
MEGLARAS
15
2019-08-20
MEGLARAS
3:1
MEMEL
16
2019-08-27
SAREMA
6:3
MEGLARAS
17
2019-09-02
MEGLARAS
3:7
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
18
2019-09-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:2
MEGLARAS
19
2019-09-16
MEGLARAS
3:7
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai